Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

PROMEK DOĞALGAZ BACA VE HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ

 DOĞALGAZ BACA VE HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ
  Firma Adı :  PROMEK DOĞALGAZ BACA VE HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
  Sektör :   » İklimlendirme, Isıtma ve Soğutma
  Kuruluş Yılı :  2010
Adres :  Yeşil bağlar mah. tunalı sok no7/B Pendik istanbul Turkey
  Semt :  PENDİK
  İlçe :  Pendik
  İl / Şehir :  İstanbul
Telefon :  216-3877624
Faks :  216-3877602
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

PROMEK Baca sistemleri sıvı ve gaz yakıtlı tüm merkezi ve bireysel ısıtma sistemlerinde ( negatif, pozitif – yoğuşmalı, yoğuşmasız ) sistemlerde kullanılmak üzere dizayn edilmiştir.
Doğalgaz da yanma sonucu meydana gelen atık gaz nedeniyle baca yüzeyinde bölgesel korozyon meydana gelir . Bu tür korozyonlar çok kısa zaman içerisinde malzemede derin yarıklar açarak malzemenin delinmesine sebep olur. Bölgesel korozyona karşı içeriğinde %2,5 kadar molibden içeren AISI 316L kalite malzeme kullanılması gerekmektedir. Bu sebepten dolayı ürünlerimiz yüksek vasıflı korozyona dayanıklı AISI 316L kalite paslanmaz sacdan üretilmektedir. Çaplara göre 0,6 mm, 0,8mm, 1mm, 1,2mm olarak üretim yapılmaktadır. Bacalar, otomatik tezgahlar da TIG (Argon) kaynağı ile kaynak esnasında koruyucu gazlar kullanılarak pürüzsüz olarak imal edilirler.
Modüller 60 mm muflu geçme olup sızdırmazlığın sağlanabilmesi için; yüksek sıcaklıklara dayanıklı silikon, sızdırmazlık contası ve bağlantı kelepçeleriyle desteklenmektedir.

Tee modül den bacanın üst noktasına kadar düz modüller birbirine geçirilerek monte edilir. Kaç tane düz modül kullanılacağı bacanın yüksekliğine bağlı olarak değişir. Atık gaz sisteminin temizlenmesi ve kontrollerin yapılabilmesi için bacanın taban kısmına kapaklı modülün monte edilmesi gerekir. Kapak kolay ulaşılabilecek bir yerde olmalı, sızdırmazlığı sağlanmalı ve yanmaz bir malzemeden yapılmış olmalıdır.Bacanın içine giren yağmur suyu veya baca içinde oluşabilecek yoğuşma suyu atık gaz sisteminden kondens modül aracılığı ile dışarı atılmalıdır. Yoğuşmalı cihazların kullanıldığı durumlarda yoğuşma suyu nötralizasyon kutusundan geçirilerek atık su sistemine verilmelidir. Duman kanalı, atık gaz sisteminin çıkışı ile ısıtma cihazının çıkışı arasında 3⁰ eğim yapacak şekilde monte edilmesi gerekmektedir.


Bacanın üst kısmı atık gaz sisteminin dış çevresinden itibaren çatı çıkış parçası ile kapatılmalıdır. Bütün modül ve fittings parçalarının montajından sonra, eğer izolasyon için gerekli alan var ise ve gerekiyorsa bileşenler mineral yünü sarılarak izole edilmelidir. Sistem montajı tamamlandıktan sonra ürünün teslim edilebilmesi için; atık gaz sisteminin sızdırmazlığı, birleşme yerlerinin sıklığı, baca çekişi kontrol edilmelidir.
Tüm bu gereksinimlere çözüm üretebilmek için öncelikle doğru keşif yapılması, bilgisayar ortamında gerekli çapın hesaplanması , projelendirilmesi gerekmektedir.
Müşteri ihtiyacı ve memnuniyeti dahilin de her aşamada titizlikle çalışan PROMEK Baca sistemleri geniş ürün yelpazesi ile çözüm ortağınızdır.

  Etiketler :  baca | havalandırma | doğalgaz | paslanmaz baca | kaskad |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» harddisk veri kurtarma diskdoktoru
harddisk veri kurtarma disk doktoru
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri