Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

BGM GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ

 BGM
  Firma Adı :  BGM GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ
  Sektör :   » Gümrük Danışmanlığı
  Kuruluş Yılı :  2010
Adres :  YILDIRIM BEYAZIT CADDESİ GÖKDAĞI SOKAK NO.1/1 Y.BOSNA-B.EVLER-İST
  Semt :  Bahçelievler
  İlçe :  Bahçelievler
  İl / Şehir :  İstanbul
Telefon :  212-4511717
Faks :  212-4513739
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Kıymetli Dostlarımız,
BGM Gümrük Müşavirliği Şirketi’ni; yenilikçi yaklaşımımız ile müşterilerimize ve çalışanlarımıza Değer yaratmak, Doğruluk, Dürüstlük, Hız, Yasalara Uygunluk, Teknolojiyi Kullanmak ve tamamen Müşteri Memnuniyeti Sağlamak gibi değişmez temel ilkeler ile yola çıkılarak kurulmuştur.
Bugün, memnunlukla görmekteyim ki tüm hedeflerimize, Elde ettiğimiz başarılara sevgili müşterilerimiz ve çalışanlarımız sayesinde bu ilkeler ile ulaşmış bulunmakta ve yeni hedeflerimize doğru dinamizm ve inancımızla yolumuzda ilerlemekteyiz.
Çok net ve iyi tanımlanmış olan vizyonumuz, bizi diğerlerinden ayıran temel özelliğimizdir. Vizyonumuzu gerçekleştirmeye yönelik hedef ve çalışmalarımız sektörde seçkin bir kuruluş olmamızda önemli bir rol oynamaktadır.
BGM Gümrük Müşavirliği, günümüzde globalleşen dünya ekonomisi ve ülkelerarası ticaret artışı sonucu; hız kazanan mal akım talebine, Dış Ticaret Organizasyonu ve Lojistik kavramı ile Türkiye’ deki en önemli ayağı olan Gümrükleme ve Dış Ticaret İşlemlerinin tamamını(İthalat- ihracat-aktarma, Transit İşlemleri Serbest Bölge işlemleri, Dahilde İşleme İzin belgesi,Yatırım Teşvik belgesi kapsamında yapılacak ithalatlar,Kontrol belgesi , DİİB, Yatırım Teşvik, belgelerin çıkarılması ve takibi) vermek üzere kurulmuştur.
Portföyümüz içerisinde belirli bir alanda uzmanlaşarak o alanda dinamik, hızlı, doğru ve kaliteli hizmet verebilmek için şirket yapısında sektörel ayrıma gidilmiş;Bilişim,İletişim, Tekstil, Otomotiv, Makine,inşaat Malzeme ve ekipmanları, Gıda Ambalaj, Maden Metal ve diğer sektörler olarak uzmanlaşma sürecine başlamıştır.
BGM Gümrük Müşavirliği, kurulduğu günden bu güne Merkezi Bilgisayar sistemi ile Full otomasyonla çalışmaktadır. Gümrükleme işlemlerimizi yaparken Gümrük İdarelerine EDI (Ara yüz yazılımı) ile bağlanarak (Lease Line) Beyanname tescil işlemlerimiz yapılmaktadır. 2005 yılının Ocak ayından itibaren İhracatçılar Birliği EDI sistemine de dahil olup, İhracatçı Birliğine gitmeden beyannamenin tasdik edilmesi sağlanmaktadır. İleri teknolojiyi kullanarak siz sayın müşterilerimize tüm bilgi alışverişi elektronik ortamda sağlamış ve bunun için hiçbir yatırımdan kaçınılmamıştır.
Mesleği Kanun, Tüzük, Yönetmelik ve diğer bütün yasal düzenlemeler çerçevesinde icra ederek bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada kalite politikası olarak kabul ettiği bu ilkeden taviz vermeden sizlere hizmet vermeye devam edeceğimi ve bunun içinde tüm BGM ailesi olarak çok çalışacağımızı taahhüt ediyoruz.
Sizlerden gelecek olan istek ve taleplerinizi hassasiyet ve azami dikkat sarfederek cevaplayacagımızı belirtir, profosyonelce çalışma ortamında buluşmak dileğiyle çalışmalarınızda başarılar dileriz.
Saygılarımızla;
Birol ÇETİN
Gümrük Müşaviri

  Etiketler :  BGMGÜMRÜKLEME |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» ULSAN STOP 0212 284 57 44
ULSAN STOP CAM KAPI SERVİS 0212 284 57 44
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri