Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

AS OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

 AS OTOMATİK KAPI AİLESİNE HOŞGELDİNİZ.
  Firma Adı :  AS OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ
  Sektör :   » İnşaat Malzemeleri
  Kuruluş Yılı :  2009
Adres :  TANJANT YOLU YAVUZSELİM BULVARI ESENTEPE MAH.NO:34
  Semt :  YAVUZSELİM BULVARI
  İlçe :  Trabzon merkez
  İl / Şehir :  Trabzon
Telefon :  462-3258183
Faks :  462-3254363
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

ASKAPI AİLESİNE HOŞ GELDİNİZ

Sitemizi ziyaret ederek TRABZON AS KAPI OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ Ailesine katılmanın ilk adımını atmanızdan dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi, uzman satış ekipleri, yetkili servis ve montaj ekipleri, yedek parça stokları, kaliteli ürünleri ve rekabetçi fiyatları, kurumsal organizasyon şekli ile tüm yurtta ve yurt dışında hizmet verebilmesi ile siz müşterilerimize her zaman en iyiyi sunma gayreti içindedir.

Sektördeki en büyük sıkıntımız, otomasyon sistemlerini tam olarak tanımayan, bu sistemleri kurmak için hiçbir alt yapısı, evveliyatı, ekibi, organizasyonu ve yatırımı olmadan sektöre giriş yapan, sektörde zorunlu olan 2 (İki) Yıl Garanti süresini vereceğini taahhüt edip bu kadar süre sektörde kalamayan kişi veya firmalar olmaktadır. Bu şekildeki yapılanma haksız bir rekabet oluşturmakta, işini ciddi anlamda yapan bizleri oldukça etkilemektedir. Firma ve ürün seçimi yaparken siz değerli müşterilerimizin bu en önemli kriterleri göz önünde tutacağınıza olan inancımız tamdır.

TRABZON AS KAPI OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ Ailesine katılan, memnuniyetleri ile bizi tavsiye eden bütün müşterilerimize buradan tekrar teşekkürlerimiz sunarız. Firmamızı seçmiş müşterilerimizin vermiş olduğu doğru karara ve güvene layık olabilmek, sektörümüzde en iyiyi yapabilmek ve en iyi yere gelmek için işimizin bilincinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sitemizi ziyaret eden siz değerli müşterilerimizin de ailemize katılmasını umut ederiz. Herkese sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz.

Saygılarımızla,


AS KAPI

  Etiketler :  bariyer | mantar bariyer | endüstriyel kapı | garaj kapıları | bahçe kapıları | panjur ve kepenk sistemleri... |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» Vizyoner Elektronik ve Dış Tic.Ltd.Şti.
Online alışveriş pazarına artı değer katmak ve internet kullanıcılarına rakipsiz fiyatlar sunmak içi
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri