Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

BERKUT TRANS & Transport Logistics

 ULUSLARARASI KARA VE HAVA TAŞIMACILIĞI
  Firma Adı :  BERKUT TRANS & Transport Logistics
  Sektör :   » Uluslararası Taşımacılık
  Kuruluş Yılı :  2012
Adres :  Cengiz topel Cad.Derman sk.No:3A/21 34758 Küçükbakkalköy-İstanbul
  Semt :  Küçükbakkalköy
  İlçe :  Kadıköy
  İl / Şehir :  İstanbul
Telefon :  216-3172029
Faks :  216-3172029
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

BERKUT TRANS & Transport Logistics
Berkut Trans & Transport Logistics , 2012’te kurulmuş bir lojistik firmasıdır. Berkut Trans & Transport Logistics, verdiği taşıma, lojistik hizmetlerinde mükemmelliği hedef almış, kalifiye insan kaynağını en etkin şekilde kullanarak büyümeyi amaçlamıştır.
Global hava kargo hizmetleri, LCL/FCL konteyner hizmetleri, parsiyel ve komple kara nakliye hizmetleri, proje ve fuar lojistiği, lowbed ağır taşıma,yurtiçi ara taşımaa hizmetleri ve gümrükleme hizmetlerini tek bir adreste müşterilerine vermektedir.
Değişen dünyanın değişen lojistik ihtiyaçları için özenle seçilmiş dünya çapındaki partnerleriyle birlikte müşterilerine hizmet veren Berkut Trans & Transport Logistics, İstanbul,İzmir, Bursa,Ankara’dan,Moskova’ya uzanan geniş hizmet ağı ile siz müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermektedir.Berkut Trans &Transport Logistics’in kendi gücüyle gerçekleştirdiği parsiyel ve komple kara nakliye yüklemeleri ağırlıklı Rusya,Asya ile Istanbul, Izmir ve Adana bölgelerinden yapılmaktadır. Her hafta partnerlerimizle birlikte araçlarımız karşılıklı olarak ağırlıklı Rusya,Asya,Almanya, ve Türkiye arasında hizmet vermektedir. Komple araç yükleri Avrupa’nın vede Rusyanın her tarafından tarafımızdan alınabilir.

Berkut Trans &Transport Logistics’in partnerleriyle birlikte 30’in üzerinde en son teknolojiye sahip araç hizmet vermektedir. Eğer uluslararası taşımacılıkta firmanızın ürünlerini tüketiciye teslim etmek için hızlı,ucuz ve güvenli bir çözüm arıyorsanız, firmamızı tercih ettiğiniz için '' Dünyanın yükü,Kanatlarımızın altında,'' sloganı ile müşterilerine hizmet veren ve uzun vade ilişkiler hedefleyen, tercihini firmamızla paylaşan müşterilerimiz, yakında düzenli bir müşteri pörtföyünde yerlerini alacaklardır.
Berkut Trans & Transport Logistics’nın aşağıda belirtilen ülkelerle karşılıklı parsiyel ve komple taşıma servisi bulunmaktadır.
Rusya *Kazakistan
Ukrayna *Özbekistan
Moldova *Kırgızistan
Polanya *Azerbeycan
Litvanya *Türkmenistan
Hollanda
Almanya
Macaristan
Romanya
Bulgaristan
Irak
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Küçükbakkalköy Mah.Cengiz topel Cad.Derman sk.No:3A/21. 34758 Ataşehir- İstanbul

Tel/Fax: 0 216 317 20 29 Mob: +90 531 837 28 28
E-mail: berkut_trans@mail.ru Skype: berkut_trans ICQ: 631 448 992

  Etiketler :  Kazakistan kara ve hava taşımacılığı | Özbekistan kara ve hava taşımacılığı | Rusya kara ve hava taşımacılığı | Ukrayna kara ve hava taşımacılığı | Kırgızistank kara ve hava taşımacılığ | Almanya | İtalya | İngilte |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» Cenk Duvar Kağıdı
Duvar Kağıdı,İthal duvar Kağıdıtları,Duvar Kağıtları,En Ucuz Duvar Kağıdı,Duvar Kağıdı Modelleri,
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri