Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

Güneş CD DVD Üretim ve Baskı Teknolojileri

 cd baskı dvd baskı mini cd dvd baskı kartvizit cd baskı cd dvd üretim cd dvd çoğaltım ve paketleme
  Firma Adı :  Güneş CD DVD Üretim ve Baskı Teknolojileri
  Sektör :   » Tüketim Malzemeleri
  Kuruluş Yılı :  2000
Adres :  Yavuz Sinan Mah. Unkapanı Cad. No:3
  Semt :  Eminönü
  İlçe :  Fatih
  İl / Şehir :  İstanbul
Telefon :  212-5141330
Faks :  212-5141335
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

1976 yılında Fındıklı/ İstanbul da kurulmuş olan firmamız sektöre kurumsal ofis malzemeleri satışı yaparak başlamıştır. 1993 yılında bilgisayar ve baskı teknolojilerindeki hızlı gelişmelere paralel olarak kırtasiye malzemeleri satışlarımıza printer sarf malzemeleri, fotokopi makinesi parçaları ve sarf ürünleri, bilgisayar ve oem parçaları , elektronik cihazlar,yazılım ürünleri, matbaa ve baskı işleri, kablosuz ağ sistem kurulum hizmetleri eklenmiştir.

2009 sonu itibarı ile cd/dvd üretim, baskı, kopyalama ile barkod etiketi üretimi ile müşterilerimize bu alanda da hizmet vermeye başladık. Kuruluşumuz olan 1976 yılından bu yana müşteri memnuniyetini en ön sırada sırada tutan firmamız en kaliteli ürünleri ve hizmeti en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktan gurur duymaktadır.

Üretim de kullanmış olduğumuz hammade sınıflarında A kalite olmakta, satışını yapmış olduğumuz diğer ürünler ise tamamen orjınal olmaktadır.

GÜNEŞ A.Ş olarak CD üretim / baski islemlerimizi 1500m2 kapali alanda en son teknolojiye sahip makineler ile , barkod etiketi imalatı ile ilgili üretimi de en son teknolojiye sahip makinelerle 400m2 alanda yapılmaktadır. Ilkemiz, müsteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunmaktir. CD - DVD baski ve üretimleriniz, barkod etiketlerimiz zamaninda, eksiksiz ve % 100 garantili olarak itina ile üretilmektedir.

  Etiketler :  cd baskı dvd baskı mini cd dvd baskı kartvizit cd baskı cd dvd üretim cd dvd çoğaltım ve paketleme cd baskı cd baskısı cd printing dvd baskı cd paketleme mini cd baskı cd üretim dvd üretim cd baskı cd |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri