Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

MYVET TARIM SULAMA SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ

 DAMLA,YAĞMURLAMA,PİVOT SULAMA SİSTEMLERİ PROJELENDİRME VE UYGULAMA
  Firma Adı :  MYVET TARIM SULAMA SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ
  Sektör :   » Ziraat Sektörü
  Kuruluş Yılı :  2001
Adres :  FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ 10484 SOKAK NO:5 KARATAY/KONYA
  Semt :  KARATAY
  İlçe :  Konya merkez
  İl / Şehir :  Konya
Telefon :  332-3424990
Faks :  332-3424984
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

MYVET Tarım Sulama Sistemleri Ltd.Şti 11 yılı aşkın süredir alanında uzman dünya lideri firmaların İç Anadolu distribütörlüğünü yapmakta ve teknolojinin ulaştığı son noktayı İç Anadolu çiftçimizle buluşturmaktadır.

“Doğru marka, doğru proje, doğru uygulama” sloganıyla yola çıkan firmamız özellikle damla sulama projelerindeki mühendislik hesaplarının önem ve hassasiyetine dikkat çekmeye çalışarak kaliteli bir malzemenin bile yanlış projelendirme ile çiftçimizi mağdur edeceğini önemle vurgulamıştır. Aynı şekilde kalitesi konusunda tereddütler bulunan bir malzemenin ise ne kadar doğru bir projeye tatbik edilirse edilsin mutlaka sorunları beraberinde getireceğini anlatmıştır.

Bölgemizde verdiğimiz emek ve çabaların neticesinde damla sulamanın toplam sulanabilir arazi varlığı içerisindeki hızla yükselen oranı bizleri oldukça memnun etmektedir. Bölge çiftçimiz yağmurlama sulama konusunda yeterli bilgi ve tecrübeye ulaşmış olmasına rağmen, damla sulama konusunda ciddi bir bilgi eksiği bulunmaktadır. Bu eksiği tamamlamak amacıyla gerek distribütörlüğünü yaptığımız firmaların talebimiz üzerine bölgemize istihdam ettiği, gerekse kendi bünyemizde bulunan konusunda uzman toplam 7 adet ziraat mühendisi personelimiz ile damla sulama konusunda bilgi seviyesini en az yağmurlama sulama seviyelerine çıkarmayı amaçlamaktayız.

Firmamızca uygulanan projelerde uygulamaların en ileri teknoloji ile uygulanması sebebiyle çiftçi kardeşlerimizin birim alanda daha az işçilik ve enerji ile daha yüksek verim elde etmesi garanti edilmektedir. Bilindiği üzere damla sulama sisteminin avantajlarının başında gelen karlılık oranındaki artışın sağlanması için gereken uzmanlık ve deneyin noktasında MYVET Tarım Sulama Sistemleri bölgemizde lider firma konumundadır.

Damla sulama, yağmurlama sulama, pivot sulama, yer altı hatları ve bunların otomasyonu konusunda 11 yılı aşan tecrübemiz ve hizmet kalitemiz ile teknolojinin ulaştığı son noktadaki firmaları ve ürünleri bölgemiz çiftçilerinin hizmetine sunmaktan, çiftçi kardeşlerimizin saygı ve güveni ile bölgemizin lider firması olmaktan mutluyuz, gururluyuz.

  Etiketler :  TARIMSAL SULAMA SİSTEMLERİ | DAMLA SULAMA SİSTEMLERİ | YAĞMURLAMA SULAMA SİSTEMLERİ | PİVOT SULAMA SİSTEMLERİ | DAİRESEL SULAMA SİSTEMLERİ | LİNEER SULAMA SİSTEMLERİ |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» SURATOĞLU PANJUR LTD.ŞTİ
Firmamız 1986 senesinde hizmet vermeye başlamıştır.Bina donanımları üzerinde sizlere hizmet sunar.
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri