Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

FTR MAKİNA KİMYA METALURJİ LTD. ŞTİ.

 Sprey nozulları, Filtre Nozulları, Paslanmaz üçgen profilli elekler (wedge wire screen)
  Firma Adı :  FTR MAKİNA KİMYA METALURJİ LTD. ŞTİ.
  Sektör :   » Arıtma
  Kuruluş Yılı :  2003
Adres :  Cumhuriyet Cad. Özgür Sk. No:31/1 34810 Kavacık Beykoz Istanbul
  Semt :  Kavacık
  İlçe :  Beykoz
  İl / Şehir :  İstanbul
Telefon :  216-3220080
Faks :  216-3225040
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

SPREY NOZULLARI ve aksesuarları konusunda, Türkiye'de en geniş stoğa sahip tek firmadır. 80.000 den fazla çeşit sprey nozulu, 6500 den fazla uygulamaya şirketimiz bünyesindeki uzman mühendisler sayesinde çözümler çok kısa sürede üretilir. Temel olarak hizmet verdiğimiz ürünler şunlardır : flat jet nozul, full cone, içi dolu konik sprey, hollow cone, içi boş konik sprey, spiral nozul, gaz yıkama nozulu, yüzey işlem nozulu, yüksek basınç nozulu, araba yıkama nozulu, tank yıkama nozulu, rutubetlendirme nozulu, sisleme nozulu, yangın söndürme nozulları, yıkama nozulu, çok kafalı nozul, spillback nozul, çift akışkanlı nozul, hava sıvı karışımlı nozul, descaling nozulu, hava tarak nozul, hava nozulu, nozul kelepçesi, nozul klembi, klemp, küre nozul, kaşık nozul, plastik nozul, paslanmaz nozul, pirinç nozul, sprey nozulu, yelpaze nozul, sprey meme, sprey memesi, elips nozul, elips sprey, üçgen sprey, ultrasonik nozul, sprey kurutma, spray dry, kağıt nozulları, kenar kesici nozul, iğne nozul, hava perdesi, hava bıçağı, rutubetlendirme nozulu, karıştırıcı edüktörler, sprinkler nozulları, disk nozullar, kendi kendini temizleyen nozullar, self cleaning nozzle, spiral nozullar, sürekli döküm nozulları, boru içi yıkama nozulları, şişe yıkama nozulları, cip başlıkları, yıkama topları, ultrasonik nozullar, atomizer nozullar, jet nozullar, fıskiyeler, pulvarizatör, nipel, somun, o ring, conta, filtre, hat filtre, sprey tabanca, lans, döner başlıklı mafsallardır.

FİLTRE NOZULLARI; Türkiye'deki içme suyu projelerinde kullanılan filtre nozullarının veya diğer adıyla mantar nozulların tamamına yakını FTR MAKİNA tarafından sağlanmaktadır. Temel olarak hizmet verdiğimiz filtre nozulları şunlardır : ahtapot dağıtıcılar ve toplayıcılar, dik yarıklı filtre nozulları, yatay yarıklı filtre nozulları, yumuşatma nozulları, aktif karbon filtre nozulları, karışık yatak filtre nozulları, kum filtresi nozulları, açık kum filtresi nozulları ve tüm aksesuarları, kapalı basınçlı filtre nozulları, yüzme havuzu filtre nozullarıdır.

ÜÇGEN PROFİLLİ ELEKLER; TIKANMAZ ELEKLER olarak da bilinen bu elekler, her türlü sıvının filtrelenmesinde kullanılırken isteğe göre teknik çizimlere istinaden üretilir. paslanmaz çeliğin hemen hemen her kalitesinde üretilebilen üçgen profilli elekler ile ''tıkanma problemi'' tarih olmaktadır. Ayrıca, duplex, süper duplex veya titanyum malzeme seçenekleri de vardır. Minimum 10 mikrona kadar inebilen yarık aralıkları ile hemen hemen her sıvı filtrelenebilir.

tüm mühendislik hesapları, mühendislerimiz tarafından ücretsiz yapılmaktadır.

Mühendislik Destek Hattımız 7/24 hizmet vermektedir, 7/24 telefon : 0533 4859985 veya şirket tel : 0216 3220080

  Etiketler :  nozul | spray nozzle | flat jet nozul | full cone | içi dolu konik sprey | hollow cone | içi boş konik sprey | spiral nozul | gaz yıkama nozulu | yüzey işlem nozulu | yüksek basınç nozulu | mantar nozul | sprey o |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» GRİPİN PR
İLETİŞİM
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri