Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

ORBİS VİSTA PATENT VE HUKUK DANIŞMANLIĞI

 Yurt içi ve yurt dışında Marka, Patent, Tasarım tescil başvuruları gerçekleştirilmektedir.
  Firma Adı :  ORBİS VİSTA PATENT VE HUKUK DANIŞMANLIĞI
  Sektör :   » Marka Tescil Hizmetleri
  Kuruluş Yılı :  2011
Adres :  Karaman Mh. İzmir Yolu No: 82/5
  Semt :  İhsaniye
  İlçe :  Nilüfer
  İl / Şehir :  Bursa
Telefon :  224-2470888
Faks :  224-2469666
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Sektörde uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübe ile, tasarı aşamasında strateji belirlemekle başlayıp, sınai mülkiyet haklarınızın takipçisi olmak ve her aşamada hukuk alanındaki gücümüzle değerlerinizi korumak, her yönüyle desteklemek butik danışmanlığımızın en belirgin karakteridir. Orbis Vista, gücünü temel ilkelerine olan bağlılığından almaktadır. OrbisVista, Marka, Patent, Tasarım haklarının yurt içi ve yurt dışında tesisi, hukuki süreçlerin takibi ve sınai mülkiyet haklarının müdafaa edilmesi, haksız kullanıma yönelik hukuki işlemler, yeni bitki türlerinin korunmasına yönelik Islahçı Hakkı başvuruları, Telif Hakları, piyasada haksız ürün Kullanım Araştırmaları ve Portföy Yönetimi alanlarında danışmanlık vermektedir.

Orbis Vista olarak, amacımız sadece marka, buluş veya tasarımınızı ulusal veya uluslararası kapsamda tescil ettirmek değil, buna bağlı riskleri de analiz ederek profesyonel ve güvenebileceğiniz bir yol gösterici ve gerçek bir danışman olmaktır. Bu nedenle, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel çözümler üreterek ve her seferinde aynı hizmet kalitesini koruyarak, devamlı müşteri memnuniyetini sağlamak adına butik danışmalık vermek birincil hedefimizdir.

Orbis Vista, geniş ve uzman bir ekip ve deneyimli bir hukuk kadrosu ile yola çıkarak sektöre güçlü bir giriş yapmıştır. Sınai mülkiyet alanında Marka, Patent, Tasarım tescil başvuruları ve bunların portföy yönetiminin yanı sıra, müvekkillerine hukuki danışmanlık hizmeti de vererek , sınai mülkiyet haklarını haksız kullanımlara karşı müdafaa etmektedir.

Orbis Vista, detaylı analizlerle, müşterilerini özel hissettirecek, çözüme yönelik butik danışmanlık hizmeti sunmakta ve bu konudaki hizmet kalitesini kendi güçlü veri tabanı ve çözüm ortakları ile yaptığı özel çalışmalar ile korumaktadır. Büyük bir teknolojik alt yapı yatırımı ile kurulan Orbis Vista, yüksek hizmet kalitesini sürdürülebilir kılmak için belirlediği yüksek işlem, süre ve süreç standartlarını koruyabilmek ve hataları minimize etmek için otomasyon-yoğun özel bir iç yazılım ile çalışmakta olup, web üzerinden kendi özel müşterileri ile online işlemler dahilinde şeffaf bir paylaşım içindedir.
Tescil işlemleri öncesi veya sonrasında, özel müşteri ihtiyaçları doğrultusunda detaylı araştırma ve izleme hizmeti sunan Orbis Vista, bunu yaparken hem kendi özel izleme portalını kullanmakta, hem de çapraz kontrol sağlamak ve güvenilirliği artırmak için özellikle marka izleme konusunda güncel veri tabanı ile hizmet veren uzman bir çözüm ortağı ile çalışmaktadır. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda izleme hizmetini daha da genişleterek, özellikle hukuki süreçleri destekleyici nitelikte özel takip ve piyasa analiz çalışmaları da gerçekleştirmektedir.

Orbis Vista, marka, patent ve tasarım tescilinin yanı sıra, sektörde henüz çok fazla deneyimlenmemiş ve bu yönüyle halen bakir sayılabilecek alanlar olan Coğrafi İşaret Tescili ve Islahçı Hakkı Koruma başvurularını da uzman ve tecrübeli kadrosu ile başarıyla yürütmektedir.

Orbis Vista ekibi, yurt dışı marka, patent, tasarım tescil işlemlerindeki tecrübeleri, süreç ve prosedür bilgilerinin yanı sıra, yabancı dilde iletişim kabiliyeti ve yurt dışındaki bilinirlikleri sebebiyle yabancı vekil partnerleriyle tesis etmiş olduğu iş ilişkileri, yurt dışı işlemlerdeki başarısının en temel sebebidir.

Orbis Vista, müşteri odaklı, hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek ve müşterileri ile doğrudan görüşebilmek için yerleşim ve ulaşım sorunlarını aşabilmek amacıyla çok ofisli bir model olarak kurulmuştur. Halen, Bursa, İstanbul ve Ankara’da bulunan üç ayrı ofiste yurt içi ve yurt dışında hizmet vermekte ve her geçen gün portföyünü genişleterek benimsediği ilkeler doğrultusunda hizmet kalitesini artırmaktadır.

Orbis Vista olarak, amacımız sadece marka, buluş veya tasarımınızı ulusal veya uluslararası kapsamda tescil ettirmek değil, buna bağlı riskleri de analiz ederek profesyonel ve güvenebileceğiniz bir yol gösterici ve gerçek bir danışman olmaktır. Bu nedenle, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel çözümler üreterek ve her seferinde aynı hizmet kalitesini koruyarak, devamlı müşteri memnuniyetini sağlamak adına butik danışmalık vermek birincil hedefimizdir.

  Etiketler :  patent | marka | tasarım | tescil | buluş | hukuk | orbis | vista | türkiye | turkey | bursa | nilüfer | aylin | şener | sener | dilek | zeybel |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» KONÖZGÜR ahşap ayakkabı dolabı imalatı Konya
KONÖZGÜR ahşap ayakkabı dolabı imalatı Konya
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri