Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

ALTINGÜL MOBİLYA LTD ŞTİ

 MOBİLYA DEKORASYON
  Firma Adı :  ALTINGÜL MOBİLYA LTD ŞTİ
  Sektör :   » Mobilya Dekorasyon
  Kuruluş Yılı :  1977
Adres :  LİTROS YOLU ÇEVRE HAN NO:7/15 TOPKAPI MALTEPE/İSTANBUL
  Semt :  MALTEPE
  İlçe :  Bayrampaşa
  İl / Şehir :  İstanbul
Telefon :  212-6127148
Faks :  212-5679842
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

1977 yılından beri mobilya sektöründe faaliyet gösteren ALTINGÜL MOBİLYA LTŞ. 1977 yılında mobilya dekorasyon şirketi olarak İbrahim ALTIN Şakir ALTIN ve Satı Ali AKGÜL tarafından kurulmuştur.Şuan hala faaliyetlerini takım çalışması ve ekip ruhu ile Pazar şartlarını doğru zaman ve doğru zeminde yakalamayı başarmış, günümüzün başarılı firmalarından biridir.
ALTINGÜL Mobilya en son gelişmelere ayak uydurarak, modern tesisiyle gelişen teknolojiyi yakından takip etmiş ve her zaman daha iyisini yapmaya çalışmıştır tüketicinin istek ve zevklerini baz alarak, . alanında en güncel teknolojileri kullanarak mobilya, mutfak, oturma grupları ve özel ahşap donanımları üretimini sürdürmektedir. Her kesimden tüketiciye hitap ederek uluslar arası pazarda kendisini kanıtlamayı da başarmıştır.
Bugün başarılı geçmişinden güç alarak ALTINGÜL Mobilya’nın sektördeki saygın yerini ve çizgisini muhafaza etmekte ve daha ileriye taşımak için azami gayret göstermektedir.
Üretimde daima paylaşmayı müşteri memnuniyetini ve hayallerini hayata geçirmeyi tüketimde ise kalite, görsellik fiyat üçgenini kendisine ilke edinmiştir, değişen dünya ve değişen müşteri beklentilerine ve farklı kültürlere hitap etmeyi sürdürmekte olan ALTINGÜL Mobilya misyonunu gelecekte de koruyacaktır.
Dekoratif alanda gösterdiği başarılarla, her zaman müşterilerinden beğeni almanın mutluluğuyla üretimlerini sürdürmektedir. Sadece günümüz trendini yakalamanın yanında ALTINGÜL mobilya geçmişin en güzel el işçiliğinin sergilendiği oymalı klasik mobilya çeşitleriyle de müşterilerinin beğenisini toplamaktadır.

  Etiketler :  MOBİLYA | KLASİK MOBİLYA | MODERN MOBİLYA | YATAK ODASI | YEMEK ODASI | ÇOCUK ODASI | ÇENÇ ODASI | DEKORASYON | MUTFAK |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» Oruçoğlu Termal Otel
Türkiye' de ilk beş yıldızlı termal otel olan Oruçoğlu Thermal Resort Hotel her noktasında bulunan t
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri