Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

Çöpmatik

 Yer altı çöp konteynerleri üretim ve satışı.
  Firma Adı :  Çöpmatik
  Sektör :   » Temizlik Makinaları
  Kuruluş Yılı :  2008
Adres :  gümüşsuyu caddesi 32-36 topkapı
  Semt :  KARTALTEPE
  İlçe :  Bayrampaşa
  İl / Şehir :  İstanbul
Telefon :  212-5016355
Faks :  533-2765151
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Avrupa Birliği üyeliğine hazırlanan ülkemizde yaşam kalitemizi ve standartlarımızı yükseltmek adına çöp ile insan arasında ki steril ortamı oluşturmak ve daha sağlıklı yaşam alanları sağlamak için tasarlanmıştır.
MEVCUT SİSTEM İLE UYUMLUDUR
Belediyelerin ve temizlik şirketlerinin kullandığı çöp toplama araçlarına ve konteynerlere uygun olup, ekstra herhangi bir araç ve ekipman maaliyeti gerektirmemektedir.
SAĞLIKLI BİR YAŞAM
Çöp atıklarının bünyesinde bulunan sıvı maddeler sızıntı yolu ile çevreye pis koku ve bakteri yayarak insan sağlığına ve doğaya zarar vermektedir. “Çöpmatik” ise çöp ile insan hayatı arasında steril bir ortam oluşturarak daha temiz yaşam alanları sağlamaktadır.
YAŞAM ALANLARIMIZIN GÜZELLİĞİ
“Çöpmatik” sistemleri; çöp konteynerlerinin yaşam alanlarındaki görsel ve iç karartıcı kirliliğini tamamen ortadan kaldırıp yaşam alanlarımızın daha güzel ve yaşanılır olmasını sağlar.
GÜZEL BİR ŞEHİR MOBİLYASIDIR
Çöpmatik’in görünen üst yüzeyi çevreyle uyumludur. Görsel ve duyusal olarak insanlara rahatsızlık vermez. Diğer çöp konteynerler gibi yürüyüş yolunuzu kapatıp,koku ve mikrop üretmez. Etrafına uyumlu çöp kapakları ile güzel bir şehir mobilyasıdır.
REKLAM İMKANI SUNAR ve MADDİ EK GELİR GETİRİR
İşlek cadde, sokak ve alışveriş merkezlerinde; kapaklarda bulunan reklam afişi alanlarına reklam alarak ek gelir getirir ve ekstra kazanç imkanı sunar. Bu sistem ile kendi maliyetini zaman içerisinde karşılayabilmektedir.
KALİTELİ PROJELERE MODERN ÇÖZÜMLER
İnşaat sektörünün yeniden yapılanmakta olan kaliteli ve sağlam inşaat projelerinin çöp ve atık ayrıştırma sorununu ortadan kaldıran güzel bir çözümdür.
CANINIZIN ve MALINIZIN EMNİYETİDİR
Yapı itibari ile çöp konteynerlerinin açıkta ve tekerlekli olmasından dolayı, rüzgarın ve alacağı darbelerin etkisi ile hareket edip çevreye zarar verme ihtimalleri yüksektir. Olası konteyner yakma ve konteynerlere “BOMBA” koyma ihtimallerinde maddi zararı en aza indirir. Can sağlığını mutlak korur.
ATIK AYRIŞTIRMA MERKEZİ
Merkezi yerlerde çöp ayrıştırma istasyonu (Cam, Plastik, Kağıt, Pil ve Evsel atık) olarak kullanılabilir. Bu tür atıklar için 9 farklı kapak çeşidi bulunmaktadır.
EKONOMİKTİR
Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışabilir. En aza indirilen arıza olasılıkları ile size tamir ve bakım masrafı çıkartmayacaktır. Ayrıca çöp konteynerlerinin ömrünü uzatır.
HIZLIDIR
Çöpmatik ünitesinin yüzeye çıkma ve inme süreleri 6 ila 8sn. arasındadır. Diğer alternatif sistemler ile karşılaştırılamayacak bir hız ve yapıdadır.
SESSİZDİR
Hidrolik yapısından dolayı çöp toplama sırasında çevreye rahatsızlık vermeyecek düzeyde sessiz çalışmaktadır.
BAKIM
Bakım ve tamiri ise; çevreye hiçbir rahatsızlık vermeden 4 adet civatası sökülerek olduğu yerde yapılır.
KULLANIM RAHATLIĞI
Belediyeler veya çöp toplama şirketlerinin üniteyi kullanma sırasında çok alternatifli kullanım olanağı mevcuttur. (Uzaktan kumanda, Manyetik kart, Akbil, Jeton, Anahtar veya manuel olarak kullanılabilir.)

  Etiketler :  Çöp | çevre | yeraltı çöp konteyneri | inşaat | yapı | çöp köteynırı | çöpmatik | underground waste | garbage | container. |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» Karadeniz Teknoloji
GÜVENLİK (ip-cctv-fiber optik kamera sistemleri)-ALARM-YAZILIM- BARKOD-AYDINLATMA SİSTEMLERİ KURULUM
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri