Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

zambak kağıt

 Kağıt Makinaları: Temizlik Kağıtları, Kağıt Bardak İmalatı, Köpük Tabak İmalatı...
  Firma Adı :  zambak kağıt
  Sektör :   » Kağıt Makineleri
  Kuruluş Yılı :  2003
Adres :  İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Ziyagökalp Mah. Bedrettin Dalan Bulvarı Dersankoop Sanayi Sitesi S6-B Blok No=113 34306 İkitelli Başakşehir / İSTANBUL / Türkiye
  Semt :  ikitelli
  İlçe :  Küçükçekmece
  İl / Şehir :  İstanbul
Telefon :  212-6713591
Faks :  212-6713593
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

ZAMBAK KAĞIT San. ve Tic. Ltd. Şti.; temizlik kağıtları, kağıt bardak imalatı ve köpük tabak imalatındaki üretici firmalara, altyapı danışmanlığı ve kağıt makinaları tedariki konularında hizmet verebilmek için, 2003 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren, müşterilerine en doğru çözümleri sunabilmek için, bu sektörlerde önde gelen uluslararası birçok firma ile işbirliğine gitmiştir.

Yapmış olduğu uluslararası projeler ve çalışmalar ile kısa sürede, sektörde hak ettiği yeri ve güvenirliği kazanmıştır. ZAMBAK KAĞIT, hem yurtiçindeki hem de yurtdışındaki projelerde gösterdiği performans sonucu, pek çok firmanın Türkiye, Kıbrıs, Doğu Avrupa ülkeleri, Rusya ve Türki Cumhuriyet’leri kapsayan bölgelerde, distribütörü olmaya hak kazanmıştır. 2010 yılından itibaren de, kendi markası ile müşteri ihtiyaçlarına özel olarak İtalyan ve Güney Kore teknolojisi ile tasarlattırdığı makineleri, kendi kalite standartlarında ve denetimi altında ürettirmektedir.

ZAMBAK KAĞIT markası için çalışılan atölyeler, ISO 9001:2000 ve CE (Avrupa Standartlarına Uygunluk) standartlarına sahip, yüksek kalite standartlarında makine üretimi yapan, 600 ve üzeri çalışanlı ekipler ile, 20.000m2 ila 40.000 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş teknolojik tesislerdir. Firmanın ürettirdiği makineler patentli olup, makineler tasarım ve üretim verimliliği konularında birçok ödüle sahiptir. Bu firmalar dünya üzerinde bilinen, çok sayıda üretici firmaya üstün kalitede makineler sağlamıştır.

  Etiketler :  kağıt bardak | köpük tabak-bardak | peçete makinesi | tuvalet kağıdı ve mutfak havlusu makinesi | z katlama makinesi | dispencer peçete | cep mendili | kutu mendil | masura makinesi | |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» MS Moto Kurye
EVREN MAH. GÜLBAHAR CAD TUNCA SOK NO:3/A GÜNEŞLİ BAĞCILAR/İSTANBUL
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri