Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

Zorel Tekstil İml. Paz. San. Tic. Ltd. Şti

 irmamız, havlu, bornoz ve nevresim ürün gruplarıyla tekstil endüstrisinin en seçkin firmalarındandır
  Firma Adı :  Zorel Tekstil İml. Paz. San. Tic. Ltd. Şti
  Sektör :   » Tekstil Konfeksiyon
  Kuruluş Yılı :  1989
Adres :  Barbaros Mah. M.Emin Durul Cad. No:38
  Semt :  Merkezefendi
  İlçe :  Denizli merkez
  İl / Şehir :  Denizli
Telefon :  258-3857207
Faks :  258-3857026
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Firmamız Zorel Tekstil, havlu, bornoz ve nevresim ürün gruplarıyla tekstil endüstrisinin en seçkin firmalarındandır. Amacımız müşterilerimize konfor, kullanış, tasarım, güncel trend ve teknolojiler gibi başlıklar altında yüksek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Tasarımdaki gelişmiş servisimizi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yükseltiyor ve genişletiyoruz. Bugün, satışlarımızın %85’ini High Street Store’lar ve Süpermarketler ile gerçekleştirmekteyiz. Toptan ve perakende miktarımız ise satışın ini oluşturmaktadır. Üretimin kumaştan mamüle kadar her bir adımında müşterilerimizle ilişkilerimizde hassasiyetle hareket ediyor ve onların talepleri doğrultusunda ilerliyoruz.

Her bir üretim için hedefimiz ise müşterilerimize kesintisiz hizmet, zamanında teslim ve sonuç olarak yüksek kaliteli ürünler sunarak memnun etmektir.

HAVLU
Genel olarak havlu havlı bir yapıya sahip olan kumaş olarak tanımlanır, kullanım alanı ise özellikle banyo, tuvalet ve ayrıca mutfak, yüzme gibi dış mekan etkinlikleridir. Ayrıca havlu kumaşın çok yumuşak ve su emiciliğinin yüksek olması beklenir.

Havlunun kalitesini etkileyen sıklık, iplik türü, hav uzunluğu ve tasarımı, nakışı yada rengi gibi teknik ve pratik parametreler vardır. Bütün tasarım adımları müşteri talepleri ve son kullanım alanı doğrultusunda ayarlanmaktadır. Örneğin; plaj havlusu ile bir ofis için alınan el havlusu teknik ve tasarım bakımından oldukça farklıdır.

ZOREL olarak, ürünlerimizi müşterilerimizin taleplerine gore sunuyoruz ve geniş bir havlu serisi tasarımına sahibiz. Bunlar, sınıflarına göre;

Boya & Baskı; Düz boyama, İplik boyama ve Baskı,

Üretim tipi: Dokuma – Armürlü ve Jakarlı,

Örme – Örgü Havlu,

Tasarım: Waffle, Kadife ve Nakışlı havlular

BORNOZ
ZOREL bornozları % 100 pamuk kalitesiyle sizlere giyilebilir konforu sunar. Siz müşterilerimize vücudunuzla bir harmoni yakalayacak özel bir konfor serüveni sözü veriyoruz. Çünkü firmamız tarafından en iyi tasarımlar, gelecek trendleri ve konseptler gün be gün takip edilip güncellenmektedir. Seçkin hizmetimize ek olarak, kumaş kalite gereksinimlerini karşılayan ürünlerimiz OEKOTEX sertifikasına sahiptir. Size sunduğumuz bornoz tiplerimiz:

Renkli & Baskılı

Jakarlı Dokuma

Nakışlı

Yumuşak Kadife

NEVRESİM
Bizler, ZOREL olarak sizlere en konforlu tecrübeyi yani güzel rüyalar sunmak için kaliteyi en üst seviyelere çıkardık! Pastel ve soft renklerden oluşan Linen Nevresim Serimizle en güzel dinlenme dakikalarını hediye ediyoruz. Nevresimlerimiz size en iyi dokunuşu sunmak için doğal keten life ve ipliklerinden elde edilmiştir.

  Etiketler :  otel havlusu | mutfak havlusu | plaj havlusu | nevresim takımı | çarşaf | el havlusu |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» Doğançay ltd şti
Birçok kategoride ürün satışı yapılmaktadır.
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri