Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

Vip Grup-Çocuk Oyun Parkları

 Firmamız Ankara çocuk oyun grupları imalat ve dekorasyon hizmeti vermektedir.
  Firma Adı :  Vip Grup-Çocuk Oyun Parkları
  Sektör :   » Hizmet Sektörü
  Kuruluş Yılı :  2008
Adres :  2285.sokak No.46
  Semt :  İvedik Organize Sanayi Bölgesi
  İlçe :  Yenimahalle
  İl / Şehir :  Ankara
Telefon :  312-3944317
Faks :  312-3944318
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Vip Grup Çocuk Oyun Grupları firmamız, Ankara Ostim'de çocuk oyun grupları üzerine faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışan firmamız, gerek Ankara gerekse Ankara dışındaki birçok il ve ilçe belediyelerine üstün kalite standartlarında hizmet vermektedir.

Firmamız; dış mekan için ahşap oyun parkları, oyun grupları, oyun seti, dış mekan fitness ve spor aletleri, ahşap oturma bankları, dış mekan çöp kovası, metal çöp konteyneri, otobüs durağı imalatı ve dış mekan zemin kaplamaları üretim ve montajı yapmaktadır. Genel olarak şehir mobilyaları veya kent mobilyaları olarak adlandırılan bu ürün gruplarının montaj, tasarım ve dekorasyon hizmetini de vermekteyiz.

Yapmanız gereken tek şey; beğendiğiniz ürünün ürün kodunu tarafımıza bildirmek olacaktır. Vip Grup olarak firmamız, park bahçe güzelleştirme tekniklerini en etkin şekilde kullanarak tüm Türkiye'de her parka imza atmaya kararlıyız.

Çocuk oyun grupları,oyun elemanları,dış mekan fitness aletleri,oturma bankları,piknik masaları,kamelya,barbekü,aydınlatma direkleri,çöp kovaları,çöp kutuları,çöp konteynerleri,spor ekipmanları,basketbol potası, duvara monteli basket potası, voleybol direği, tenis direği,futbol kalesi,otobüs durakları,zemin kaplaması,oyun parkları için yedek parça imalat ve dekorasyon hizmetlerimiz mevcuttur.

  Etiketler :  oyun parkı ankara | oyun parkı fiyatları | oyun parkı modelleri | çocuk oyun park fiyatları | çocuk oyun parkları ankara | çocuk oyun parkı modelleri | çocuk oyun parkı fiyatları | çocuk oyun parkı modelleri | çocuk |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» Kervan Perde
"Kervan Perde Jaluzi Perde vb. modelleri ile sizlere şık bir hizmet verir."
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri