Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

PrologTurkey

 Dil ve konuşma terapisi materyalleri
  Firma Adı :  PrologTurkey
  Sektör :   » Eğitim Araçları
  Kuruluş Yılı :  2011
Adres :  Yeni Mah. Abdülhalik Renda Cad. Tevfik Bey Apt. No:18 D:4-5 Pendik / İSTANBUL
  Semt :  pendik
  İlçe :  Pendik
  İl / Şehir :  İstanbul
Telefon :  505-8924175
Faks :  216-3540056
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Prolog Turkey, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için üyelik esnasında verdiğiniz bazı bilgilerinizi (isim, soyadı, yaş, ilgi alanları, e-posta gibi) Prolog Turkey sunucularında şifreli ortamlarda tutmaktadır. Prolog Turkey sunucularında toplanan bu bilgiler dönemsel olarak yapılan kampanya çalışmalarında, müşteri profillerine yönelik özel olarak yapılan promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında sadece Prolog Turkey tarafından yönetilmekte ve kullanılmaktadır. Prolog Turkey’ na üye olurken verdiğiniz kişisel bilgilerinizi Üyelerimizin haberi olmaksızın ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamakla yükümlüdür.

Prolog Turkey'ya Üye formlarının istediği kişisel bilgilerin ve e-posta adreslerinin haricinde site kullanımı esnasında izlediği, ziyaretçi hareket ve kullanım alışkanlığı tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel hiçbir bilgiyi içermeyen bu istatislikler siz müşterilerimizin sitemizi daha rahat, keyifli ve ayrıcalıklı kullanabilmeniz için Prolog Turkey iş ve proje ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Prolog Turkey müşteri bilgileri ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlülükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. (Örn: Banka kredi kartı suçları, adliyeler, polis karakolları gibi resmi yerlere resmi bir talep yazısı karşılığında)

Prolog Turkey müşterilerinin sisteme girdiği bilgileri sadece girişi yapan müşteri ulaşabilmekte ve yine gerekli bilgileri sadece sisteme girişi yapan müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşabilmesi ya da bu bilgileri değiştirebilmesi mümkün değildir.

Prolog Turkey'da ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, Prolog Turkeyn'dan alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst ve özel seviyede tutmak amacıyla Prolog Turkey alt yapısında veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamakta ve saklanmamaktadır. (Visa ve Master Card yasaları gereği bu tarz işlem yapmak yasaktır ve yasa dışıdır.) Kredi kartı ödemesine yönelik tüm işlemler Prolog Turkey ödeme sayfası ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında 256 bit özel SSL, Secure Sockets Layer sifremele yöntemi ile gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
Kredi kartları ile ilgili hiçbir bilgi site tarafından kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün değildir.

Gizlilik sizin içinde bizim içinde önemlidir.

  Etiketler :  prolog | prologturkey | eğitim materyalleri | Dil ve konuşma terapis materyalleri | |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» marmara saman
Marmara saman olarak 15 yıldır İstanbul çatalca’da samancılık yapmaktayız
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri