Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

ES GROUP

»  ES GROUP
 ES GROUP
  Firma Adı :  ES GROUP
  Sektör :   » İnşaat
  Kuruluş Yılı :  2000
Adres :  Yenişehir Mah. Demokrasi Cad. No: 58 Kat: 1-2-3 İzmit/KOCAELİ
  Semt :  İZMİT
  İlçe :  Körfez
  İl / Şehir :  Kocaeli
Telefon :  262-3110882
Faks :  262-3312870
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

ES GROUP 1999 yılında İzmit / Kocaeli’ de bir aile şirketi olarak ticaret hayatına başlamış, geçen 16 yıl içerisinde inşaat, endüstri, denizcilik ve çevre sektörlerinde faaliyet göstererek hızla büyümüştür.

Üretime başladığı ilk andan itibaren ‘insana saygı ve insana yatırım’ anlayışı içinde olmuştur. Bu sebeple ES GROUP, işlerin en iyi yapılmasını sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgi ve donanıma sahiptir. İnternasyonel alanda kabul görmüş en yenilikçi uygulamalar ile işlerini yürüterek her zaman için mükemmeli hedeflemektedir. Sonuç odaklı çalışan ES GROUP bünyesi, işini yürütürken nihai amacını göz önünde tutarak büyük resmi görür, sorumluluk alır ve sonuca giden yolda ilk günkü gibi yüksek motivasyon ile çalışır.

Meraklı, katılımcı ve paylaşımcı bir oluşumdur. Zamanının gereklerini takip eder, yeni fikir ve girişimlere destek verir. Düşünmeye vakit ayırmanın önemli olduğunu bilir, alışkanlıkları sorgular, varsayımlardan kaçınır ve hataları tecrübe olarak okur.

Standartlardan kurtulup fark üretmek için sürekli bir çalışmayı prensip edinmiştir. Öğrenen ve gelişen bir iş kültürünü benimsemiştir.

Müşteri sürecin merkezinde yer alır. ES GROUP; alınan her kararda, atılan her adımda yapılan işe ve muhatap olunan müşteriye katkı sağlama çabasındadır. Kurduğu ilişkiler ile müşteri memnuniyetini daim kılar. Bu ilişkiler esneklik, güvenilirlik, hız ve çözüm ortaklığı üzerine kuruludur. Proaktif bir felsefe ile çözüm üretmeye çalışır.

ES GROUP, sorumlu olduğu işlerin liderliğini üstlenerek, işi sahiplenir. Hem kendisini hem çevresini değiştirerek geliştirir, motive eder ve ortak amaçlar etrafında toplar. Takım çalışanları olarak her bireyin ve fonksiyonun yaptığı katkıyı önemser ve bundan maksimum değer üretmeye çalışır. Saygı duyarak, farklılıklara değer verir. Bireysel inisiyatif ve sorumluluğu destekler. Tüm takım üyeleri, ilişkilerde etik kurallar ve yasalar çerçevesinde, adil, karşılıklı yarar sağlama amacına yönelik, iyi niyet ve anlayış prensibiyle sürecin içindedir. İçinde bulunduğu bünyenin gelişimi ve kurumsallaşması için çaba sarf eder. Sadece kendine değil, topluma karşı da sorumlu olduğu bilinciyle çalışır, çevresinden de bu yaklaşımı bekler.

Bugün ES GROUP; İstanbul, İzmit ve Aliağa’ da ofisleri olmak üzere; 1000’ in üzerinde çalışanı ile bulunduğu sektörlerde emin adımlarla ilerlemektedir.

  Etiketler :  Es Group Kocaeli | ES GROUP | Es İnşaat | Es Group Aliağa Limanı | Es Group Aliağa | Es Group Şenol Demirbaş | |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» SANCAKTEPE VETERİNER KLİNİĞİ
HERŞEY SEVİMLİ DOSTLARIMIZ İÇİN
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri