Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

Antalya Tuvalet Tıkanıklığı

 Antalya tuvalet lavabo kanalizasyon gider açma hizmeti
  Firma Adı :  Antalya Tuvalet Tıkanıklığı
  Sektör :   » Hizmet Sektörü
  Kuruluş Yılı :  2016
Adres :  Siteler Mahallesi Emniyet Caddesi 128/A Konyaaltı / ANTALYA
  Semt :  Merkez
  İlçe :  Antalya merkez
  İl / Şehir :  Antalya
Telefon :  554-9480046
Faks :  
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Teknoloji çağında olmanın avantajların dan her iş dalında faydalanmak mümkün hale geldi. Eskiden deneme yanılma veya tahmin yolu ile yapılan çoğu tamir işleri şimdiler de kamera sistemleri sayesin de hem pratik, hem de kırma dökme olayları olmadan yapma imkânı sağlamakta. ANTALYA TIKANIKLIK AÇMA işlemin de kameralı tesisat tamiri evinizin sorunlu olan bölgelerin de kırma işlemi olmadan hemen çözüm sunmak için hizmet vermektedir. Tıkanıklık çok can sıkıcı bir sorundur. Beklenmedik zaman da tıkanan her hangi bir borunun neresinden tıkandığını tespit etmek ve tıkanan yerin kırılıp içinin temizlik işlemi yapıldıktan sonra yeni bir boru ile değiştirilmesi hem meşakkatli hem de masraflı bir sorundu.

İşyerlerinde ve evlerde her türlü gider tesisatlarının tıkanıklık sorunu için firmamız bünyesinde hizmet veren kameralı ustalarımız adresinize gelip tesisat sisteminizi görüntüleme cihazlarıyla inceleyip sorunun tam yerini tespit edip direk oraya müdahale ederler. Tıkanıklık sorunu gider borularının olduğu mutfak, tuvalet ve banyo gibi her yerde meydana gelebilir. Bu sorunlar atıkların borular da birikip tıkaması sonucu oluşabileceği gibi tesisatı yapan ustaların dikkatsizliği sonucu da oluşmuş olabilir. TIKANIKLIK AÇMA işleminin başlaması için borularda tıkanıklığın tespit edilmesi ve ona göre çözüm üretilmesi gerekir.

  Etiketler :  antalya tuvalet tıkanıklığı açma | antalya lavabo açma | antalya kanalizasyon açma | antaşya gider açmai antalya logar açma | tuvalet açma | antalya tıkanıklık açma |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» PRODAN KALİTE DANIŞMANLIK
ISO 9001 BELGESİ DANIŞMANLIK HİZMETİ
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri