Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

Antalya Sünnet ve Çocuk Cerrahi Kliniği

 Antalya sünnet ve çocuk cerrahi hizmetleri kliniği
  Firma Adı :  Antalya Sünnet ve Çocuk Cerrahi Kliniği
  Sektör :   » Anne ve Çocuk Sağlığı
  Kuruluş Yılı :  1993
Adres :  Fener mahallesi Tekelioğlu Caddesi Filo apartmanı No:51 Daire:9 Muratpaşa/ANTALYA
  Semt :  Muratpaşa
  İlçe :  Antalya merkez
  İl / Şehir :  Antalya
Telefon :  242-2424106
Faks :  
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Antalya Sünnet ve Çocuk Cerrahi Kliniği

Opr. Dr. Muzaffer Zorlu 1993’ten beri Antalya Çocuk Cerrahi Kliniği’nde hizmet vermektedir. Bugüne kadar 30 yıla varan deneyim ve tecrübesiyle çocuk cerrahisi ve çocuk ürolojisi alanlarında on binleri bulan ameliyata imza atmıştır.
Antalya Sünnet ve Çocuk Cerrahi Kliniği’nde Opt. Dr. Muzaffer Zorlu Antalya yenidoğan sünneti, ağrısız acısız sünnet, yetişkin sünneti, uykuda sünnet, sünnet komplikasyonları alanlarında ameliyat ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra, çocuklarda kasık fıtığı, gömülü penis, makat sarkması, apandisit, kabızlık, boyun kitleleri gibi sorunlarda da hasta çocuk ve ailelerine hizmet vermektedir.
Antalya sünnet fiyatları yapılacak işleme göre değişkenlik göstermektedir. Antalya sünnet fiyatlarıyla ilgili bilgi almak için Antalya Sünnet ve Çocuk Cerrahi Kliniği’yle iletişime geçebilirsiniz.
Operatör Doktor Muzaffer Zorlu Kimdir?

Muzaffer Zorlu 1961 yılında Trabzonda doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Trabzon’da yapmış, daha sonra yüksek öğrenimini Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır. İhtisasını Erciyes Üniversitesi Çocuk Cerrahi Kliniği’nde yapmıştır. 1993’ten 2012’ye kadar sırasıyla Antalya Devlet Hastanesi, Antalya Araştırma Hastanesi, ve Medstar-Memorial Grup Yıldız Hastanesi’nde uzman doktor olarak çalışmıştır. Bunların yanı sıra 1993’ten beri kendi kliniği olan Antalya Sünnet ve Çocuk Cerrahi Kliniği’nde hizmet vermektedir. Antalya’da çeşitli hastanelerde konsültan hekim olarak da hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.
Evli ve iki çocuk babasıdır. Eşi fizik tedavi uzmanı olarak Fizikalya Tıp Merkezi’nde hizmet veren Ümran Zorlu’dur.

  Etiketler :  Antalya sünnet | antalya sünnet fiyatları | antalya narkozsuz sünnet | antalya uykuda sünnet | antalya yenidoğan sünneti |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri