Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

POLİN SU PARKLARI ve HAVUZ SİSTEMLERİ A.Ş

 Fonksiyonelliğe ve Estetiğe büyük önem vermekteyiz.
  Firma Adı :  POLİN SU PARKLARI ve HAVUZ SİSTEMLERİ A.Ş
  Sektör :   » İnşaat
  Kuruluş Yılı :  1976
Adres :  İstasyon Mah.1495/2 Sok. No:1 Gebze-Kocaeli/Türkiye
  Semt :  İstasyon
  İlçe :  Gebze
  İl / Şehir :  Kocaeli
Telefon :  262-6566467
Faks :  262-6566475
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

1976 yılında İstanbul'da kurulan Polin, günümüzde su kaydırakları sektörünü yönlendiren lider şirketlerden biridir. Polin, su kaydırakları ve aquaparkların tasarımı, üretimi, montajı ve işletmesi konularında her kıtada gerçekleştirmiş olduğu başarılı projelerle haklı bir üne sahiptir.
Polin' in müşteri memnuniyetine, AR-GE’ye, üstün kaliteye, uluslararası kabul görmüş normlara bağlılığı, onun bu sektördeki sürekli başarısının anahtarı olmuştur. Yüksek düzeydeki profesyonellik ve dürüstlüğümüzün yanısıra yeniliğe, yaratıcılığa, eğlenceye, güvenliğe, dinamizme, güce, fonksiyonelliğe ve estetiğe büyük önem vermekteyiz.
Polin, en küçük üründen, en büyük ölçekli aquaparklara kadar birçok projeye aynı heyecanla imza atmış bir firmadır (Avrupa'nın, Rusya'nın ve Afrika'nın en büyük Aquaparkları POLİN tarafından hayata geçirilmiştir). Proje ne kadar büyük ya da küçük olursa olsun, Polin aynı üstün hizmeti sunar.
Polin, her projeyi başından sonuna kadar yönlendirir. Aralarında tasarım, mühendislik, üretim ve montajın da bulunduğu, projenin bu tüm aşamaları, Polin bünyesindeki, konularında uzman zengin kadrosu tarafından gerçekleştirilir. Bu, Polin'in önemli bir avantajıdır.
33 yılı aşkın sektör tecrübesi ve 70'i aşkın ülkede gerçekleştirdiği su parkları Polin ürünlerinde kalitenin güvencesidir. Polin, aynı zamanda Dünya Su Parkları Birliği World Waterpark Association –WWA, Avrupa Su Parkları Birliği EWA ve Uluslararası Eğlence Parkları Birliği International Association of Amusement Parks and Attractions-IAAPA üyesidir.
Biz, Polin olarak, müşterilerimizle her zaman kuvvetli ilişkiler kurarız. Yetmişi aşkın ülkedeki müşterilerimize, en iyi ürün ve hizmeti sunmayı sürdürmek, onlara bizim teşekkür şeklimizdir. Dünya'da en geniş ürün çeşitliliğine sahip firmalardan olan Polin başarınızın güvencesidir.

  Etiketler :  Su parkları | su kaydırakları | havuz sistemleri | inşaat |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» YARAR MAKİNA
YARAR MAKİNA;Sütunlu Matkap ve mengene İmalatçısı Konya
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri