Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

Tekno Turkey Kamera Alarm Sistemleri

 Kocaeli Kamera Alarm Sistemleri
  Firma Adı :  Tekno Turkey Kamera Alarm Sistemleri
  Sektör :   » Kamera Sistemleri
  Kuruluş Yılı :  2009
Adres :  Körfez Mah. Per. Pazarı Cd. Birleşim İş Mrk. K:4 İzmit-KOCAELİ
  Semt :  izmit
  İlçe :  Kocaeli merkez
  İl / Şehir :  Kocaeli
Telefon :  262-3291949
Faks :  262-3235616
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Elektronik Güvenlik Sistemleri alanında, faaliyet göstermekte olan TEKNO TURKEY, uzun soluklu hizmet hayatına başlamış, halen Kocaeli, Bursa, Yalova, Sakarya, Düzce ve İstanbul illerimiz başta olmak üzere tüm yurda hizmet vermektedir. Güvenlik Kamerası, Tüm Güvenlik Sistemleri, Kablosuz Alarm, Personel Kontrol, Bekçi Güvenlik Elemanı Kontrol, Bebek İzleme, Ev Güvenlik Sistemi, İşyeri Güvenlik Sistemi Paketleri gibi pekçok alanda hizmet vermektedir.
Ülkemiz genelinde çağın ekonomik krizlerinin ve toplumsal duyarsızlıkların katkı sağladığı suç ve suçlu artışının engellenmesi her ne kadar devletin sorumluluğunda olması gerekse de, toplumun veya bireylerin devletin emniyet tedbirlerine katkı sağlaması kaçınılmazdır. Bu Sebeple bundan önce olduğu gibi ülke genelinde kamu düzeninin korunmasına katkı sağlayacak bu gibi projelerde TEKNO TURKEY adı ile yer alarak sektörel beceri ve hizmetimizi hızla yaygınlaştırmayı hedefliyoruz.

  Etiketler :  Kocaeli Güvenlik Kamera Alarm Sistemleri Araç Takip | İşyeri Güvenlik Sistemi | Araç Takip | Kablosuz Alarm | İzmit Güvenlik Sistemleri | Gebze Güvenlik | Derince Güvenlik Firmaları |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri