Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

SF TEMİZLİK TÜKETİCİ HİZMETLERİ

 TEMİZLİK TÜKETİCİ HİZMETLERİ
  Firma Adı :  SF TEMİZLİK TÜKETİCİ HİZMETLERİ
  Sektör :   » Arıtma ve Temizlik
  Kuruluş Yılı :  2005
Adres :  ANDİCEN MAHALLESİ 12. CADDE 49-1/3
  Semt :  ANDİÇEN
  İlçe :  Sincan
  İl / Şehir :  Ankara
Telefon :  312-2643238
Faks :  312-2644628
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

DEĞERLİ YÖTETİCİ
SF TEMİZLİK TÜKETİCİ HİZMETLERİ olarak faaliyet gösteren şirketimiz Temizlik hizmetlerinde sizlere çözüm önerileri sunmaktan mutluluk duyar siz iş yerinizle ilgilenin biz sizlere rahat huzurlu ve ferah bir ortam sunmaya devam edelim
Hizmet sektörünün temel taşlarından olan temizlik hizmetleri profesyonel anlamda ülkemizde de yerini bulmuştur. Bu aşamada SF TEMİZLİK VE TÜKETİCİ HİZMETLERİ sektöre öncülük etmenin gururunu taşımaktadır. Kaba insan gücü ile yapılan temizlik yerini Modern makinelere, eğitilmiş kalifiye iş gücüne ve sadece temizlemekte kalmayıp temizlenen yüzeyi koruyan spesifik deterjanlara bırakmıştır. Bu sayede hem temizlikte etkinlik, hem iş gücünde verimlilik, hem’de temizlenen materyalin kullanım ömründe artış sağlanmaktadır.
Teknolojiyi yakından takip eden SF TEMİZLİK VE TÜKETİCİ HİZMETLERİ Temizlik Hizmetleri tüm hizmetlerini en gelişmiş ithal alet ve makinelerle yürütmektedir. Özel amaçlı temizlik hem de genel amaçlı temizlik uygulamalarında aynı titizlikte hizmet vermeyi ilke edinmiş teknolojik alanda ve teknik uygulamalar alanında yeniliklere daima açık aktif, dinamik, eğitimli kadrosu ile profesyonel düşünce ve amatör ruhu bir arada barındıran şirketimiz .Her iş ve işyeri için uygun çalışma programları,uygun makine ve teçhizat ile uygun kimyasal Deterjan kullanır.Amacımız uzman ve eğitimli kadromuz yetişmiş eleman gücümüz ile tüm sorunlarınızı en kısa sürede ekonomik ve kaliteli bir şekilde çözmektir.
Verdiğimiz hizmetlerin kalitesi ve sürekliliği geniş makine parkımız daimi teknik ve malzeme desteği ile garanti altındadır. Temizlik ve bakım konularındaki tüm temizlik ihtiyaçlarının çözümünde mükemmelliğin ayrıntıda gizli olduğunu bilincinde olan tüm kurum ve kuruluşlara aynı sorumluluk ve anlayışla hizmet vermekten gurur duyarız.

HİZMETTE KALİTE İLE YARIŞIYORUZ
HİZMETTE BİRLİKTE OLMAK DİLEĞİYLE

  Etiketler :  Kamu kurum ve kuruluşların temizliği | İnşaat sonrası genel temizlik | Alış veriş merkezi temizliği | Yat liman marina temizliği | İlaçlama haşere kontrol merkezi | Peyzaj Bahçe düzenleme |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» BEYLİKDÜZÜ BOSCH SERVİS
30 YILA AŞKIN TECCÜBESİ İLE SİZE HİZMET VERMETTEN KIVANÇ DUYARIZ
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri