Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

GÜL TENTE BRANDA YAPI MALZEMELERİ

 TENTE BRANDA
  Firma Adı :  GÜL TENTE BRANDA YAPI MALZEMELERİ
  Sektör :   » Çadır-Branda-Tente
  Kuruluş Yılı :  2009
Adres :  ankara yolu ulubatlı hasan bulvarı no 92 osmangazi bursa
  Semt :  ulubbatlı hasan bulvarı
  İlçe :  Osmangazi
  İl / Şehir :  Bursa
Telefon :  224-3281745
Faks :  224-2730077
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Gül Tente Yapı Hizmetleri

Gültente Bursa'da kurulmuş Tente, Pergola sistemleri, Pvc ve Alüminyum doğrama sistemlerinde bölgesinde belli bir yerin sahibi olmuştur. Uzman personeli ve yeterli makine parkuru ile üretimimizi hızlı ve seri bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Üretmiş olduğumuz kapı ve pencere sistemleri her zaman yerinde güvenli bir şekilde adapte olmuştur. Firmamız bölgesinde yayılmış yeterli referansları ile kalitesini kanıtlamış ve üretimine CE standartları kalite belgesini almıştır. Hedefimiz 2010 ve 2011 yıllarında yeniliklere devam etmektir. Bildiğiniz üzere firmamız çözümler görüşmeyle oluşur sloganıyla yola çıkmış ve tavizsiz olarak bu fikir ve heyecanla sizlere kaliteli hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Gül Tente, güçlü bilgi birikimini teknoloji ile birleştirerek tüketicilerinin yaşam konforunu arttıran ürün ve hizmetler geliştirirken, çevreci harekete öncü olmayı, kaliteli ürün ve servis sağlayarak müşteri memnuniyetinden ödün vermemeyi, karlılık ile sürekli büyümeyi ve sektörüne artı değer katmayı misyon olarak belirlemiştir. Firma olarak amacımız Türkiye'de Tente ve Pvc Sistemlerinde her yönüyle uzmanlaşmış, yenilikleri sürekli takip edilen, kalitesi ve yönetim anlayışı ile sektöründe lider ve gelişime açık öncü konumunu koruyarak insan ve çevre sağlığına verdiği önem ile lider kuruluşlardan biri olmaktır.

Gül Tente, Türkiyenin en büyük PVC kuruluşu FIRATPEN'in üretici bayiliğini de yıllardır başarıyla yürütmektedir. Firmamız kurulduğu günden bu güne kadar kaliteden ve prensiplerinden asla taviz vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Her türlü teknolojik yeniliği tüm rakiplerinden daha önce sistemine adapte etmekte ve böylece sektörde daima yükselen değer olmayı başarmaktadır. Tüm personeli ile müşteri memnuniyetini daima öncelikli bir amaç olarak gören firmamız en iyi sunmanın haklı gururunu taşımaktadır. Başarımızın altındaki imza yaptıklarımız ve yapacaklarımızdır.

Geçmişten geleceğe sizinle beraber yürüyen Gül Tente..

  Etiketler :  BRANDA | KÖRÜKLÜ TENTE | MAFSALLI TENTE | RAYLI TENTE | PERGOLA | ÇADIR | KIŞ KAPAMA | ŞEFFAF KAPAMA | ŞEMSİYE | CAM BALKON |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» Nikah Şekeri Ve Bebek Şekeri - Hüsna Hüner
Hüsna Hüner İzmir de bulunan nikah şekeri ve bebek şekeri firmasıdır.
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri