Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

Caddegumus

 Gümüş, Gümüş Bileklik , Gümüş Tektaşlar, Gümüş Bileklik, Gümüş Kolye, Gümüş Alyans, Çelik Bileklik
  Firma Adı :  Caddegumus
  Sektör :   » Altın / Gümüş ve Takılar
  Kuruluş Yılı :  2003
Adres :  Beyazıt / İstanbul
  Semt :  Beyazıt
  İlçe :  İstanbul merkez
  İl / Şehir :  İstanbul
Telefon :  212-4581140
Faks :  
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Online Satış Stratejimiz

Günümüzde diğer sektörlerde olduğu gibi kuyumculuk sektöründe de, bir ürünün üreticiden çıkıp son tüketiciye ulaşması sürecinde aracılık yapan ortalama 3-4 farklı şirket olmaktadır. Tüm aracı firmalar ürünün üzerine işletme kârını eklemektedir. Bu durum ürün fiyatı üzerinde üreticiden çıkan fiyat ile perakende satış fiyatı arasında ciddi farklar oluşmasına sebep olmaktadır. Aynı zamanda aradaki firmalar stok seviylerini sürekli belli seviyelerde tutma zorunluluğu dezavantajı sebebiyle ellerinde stoklar şişmektedir. Bu durum firmaların düzenli olarak haftalık üretilen yeni modelleri satın alamamasına sebep olmaktadır.
Bu durumun dünyadaki en belirgin örneği Dell Computer Inc. olarak gösterilebilir. Firma 1996 yılında ABD'deki tüm satışlarını şirket websitesi üzerinden gerçekleştirmeye başlamıştır. Yeni satış stratejisi ile birlikte üretici ile tüketici arasındaki tüm aracılar ortadan kalkmıştır. Bu durum tüketicilere en yeni teknolojileri kısa zamanda sahip olma, zengin çeşit ve düşük fiyat avantajları sağlamıştır.
Caddetakı olarak tüm kategorilerimizde güncel tasarımları, kaliteli malzeme, kusursuz işçilik, uygun fiyat, sınırsız müşteri hizmeti, kosulsuz müşteri memnuniyeti taahhüdü ile her gün yeni model takılarımız ile güncellenen web sitelerimizde satışa sunmaktayız. Bu yönümüzle fırsat sitelerinden çok farklı bir çizgide olduğumuz ve KALİTE ODAKLI MÜŞTERİLERE hizmet etmeyi misyon edinmekten gurur duymaktayız.

  Etiketler :  Gümüş | Gümüş Bileklik | Gümüş Tektaşlar | Gümüş Bileklik | Gümüş Kolye | Gümüş Alyans | Çelik Bileklik |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» LEON TENTE Kamyonet tentesi kamyon brandası Konya
LEON TENTE Kamyonet tentesi kamyon brandası Konya
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri