Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

Özel Gürel Sürücü Kursu

 Her ehliyet sınıfı veren kursumuz bağcılar bölgesinde seçkin bir kuruluştur
  Firma Adı :  Özel Gürel Sürücü Kursu
  Sektör :   » Sürücü Kursları
  Kuruluş Yılı :  1994
Adres :  Güneşli mah. Kirazlı cad. Önka iş merkezi no:8/37 (Bağcılar Belediye Karşısı)
  Semt :  Güneşli
  İlçe :  Bağcılar
  İl / Şehir :  İstanbul
Telefon :  212-5159595
Faks :  212-6553426
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Özel Gürel Sürücü Kursu 1994 yılında kuruluşunu gerçekleştirmiştir.1 Mayıs 2009 tarihinde kurucu ve öğretmen kadrosunun değişimiyle eğitime yepyeni bir soluk getirmiştir .Bu yenilikçi yaklaşımımız ile siz sürücü adaylarını, daha bilinçli bir sürücü yapmakta kararlıyız.

Trafik; yol, araç ve insan faktörlerinden oluşmaktadır.Bu üç faktörden birinde oluşan bozukluk trafik kazalarına neden olmaktadır.Bu trafik sorununu en az seviyeye indirilmesinde bizlerin sürücü adaylarını değişen trafik kurallarına ve araçlarına uygun biçimde yetiştirmesi etkili olacaktır.

Kursumuzda B Sınıfı(otomobil),A2 Sınıfı (motosiklet), D Sınıfı (Tır),E Sınıfı(Otobüs), H Sınıfı(özürlü) ve G Sınıfı(iş makinesi) Sürücü Belgeleri vermekteyiz. En uygun fiyat, ödeme ve taksitlendirme imkanlarıyla eğitimde kolaylık sağlanan kursumuzda, Akşam ve Haftasonu grup seçenekleri de mevcuttur. 17 Kişilik sınıflarımızda projeksiyon destekli, slayt eşliğinde gerek teorik ve gerekse pratik eğitim vermenin yanında, ev hanımlarına yönelik gündüz gruplarıyla da bayan adaylara eğitimde kolaylık sağlamaktayız. Bay ve Bayan usta öğretmenlerimizle son model ve konforlu otomobillerle akan trafikte direksiyon eğitimi vermekteyiz. Bunun yanında ehliyeti olanlara kendi araçlarıyla veya bizdeki araçlarla özel direksiyon dersleri de vermekteyiz.

Vizyonumuz:

18 yıllık geçmişiyle köklü bir kuruluş olan Gürel Sürücü Kursu bilinçli sürücü yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Eğitimde kaliteyi benimsemiş olan Gürel Sürücü Kursu sürücü adaylarının kaliteli eğitim hizmetlerinden yararlanmalarını sağlamayı hedeflemiştir. Kaliteden ödün vermeden çalışan kursumuz sektöründe örnek bir kuruluş olmayı ilke edinmiştir. Tecrübeli ve güler yüzlü uzman kadrosuyla % 100 müşteri memnuniyetini amaçlanmaktadır. Bu amaç ışığında….

Misyonumuz:

Bölgesinde seçkin bir kuruluş olan Özel Gürel Sürücü Kursu gayretli, özverili, öğrencisini motive eden branşlarında uzman öğretmen kadrosu ile büyük bir sinerjiyle ilerlemektedir.

  Etiketler :  gürel | sürücü kursu | güneşlide sürücü kursu | bağcılar sürücü kursu | ehliyet kursu | a2 ehliyet | b sınıfı ehliyet | e sınıfı ehliyet | h sınfı ehliyet | bağcılardaki sürücü kursu | güneşlide sürücü kursu |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri