Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

SİTRİN YURT DIŞI EGİTİM

 YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK
  Firma Adı :  SİTRİN YURT DIŞI EGİTİM
  Sektör :   » Dil Kursları
  Kuruluş Yılı :  2002
Adres :  Yeni baraj mah.6.durak Gülkent işhanı No:31/A-2
  Semt :  SEYHAN
  İlçe :  Adana merkez
  İl / Şehir :  Adana
Telefon :  322-2265008
Faks :  322-2265008
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Sevgili Müşterilerimiz,

SİTRİN Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, hayallerinize ve büyük hedeflerinize uzanan yolda en anlamlı kararın alındığı, değişimin ve heyecanın başladığı yeni yaşamınızın ilk basamağıdır.

Firmamız, 2001 yılında İstanbul da kurulmuş ve 2009 yılında tek merkez olarak Adana ya taşınmıştır. 10 yıldır öğrencilerimize en iyi şekilde hizmet verdiğimize inanıyoruz. Amacımız 7'den 70'e herkesin yurt dışında en güvenilir ve en etkin yoldan eğitim almalarını sağlamak ve bunu hizmet kalitemizi koruyarak en etkin ilerlemeyi sağlamaktır.

Yabancı dil bilmek günümüzde bir ihtiyaç değil tamamen bir gerekliliktir. Ancak, yabancı dil eğitimi mutlaka eğitim kalitesini uluslararası düzeyde kanıtlamış kurumlarca verilmelidir. Bu nedenle firmamız tüm uluslararası projelerini, ilgili ülkelerin hükümetlerince tanınmış, güvenilirliği kalite standartlarıyla tescil edilmiş ve yurtdışında belirli bir prestij sahibi olan firma ve okullarla sürdürmektedir. Aynı şekilde çalışmakta olduğumuz okullar öğrenci referanslarımızla değerlendirilmektedir.

SİTRİN Yurtdışı Eğitim olarak tüm bu programları yürütürken benimsediğimiz anahtar sözcük özetle GÜVEN'dir. Rolümüz sadece tüm dünyadan 7'den 70'e herkesi en uygun koşullarla yurtdışına göndermekle sınırlı kalmayıp, yurtdışında yaşanan yabancılık duygusunu en aza indirmek, karşılaşılabilecek her türlü sorun için hızlı ve kesin çözümler üretmek ve eğitimi başarıyla bitirene dek her aşamada sizin yanınızda olmaktır..

Bunu en doğru şekilde yapabilmek adına şirket bünyesindeki bütün çalışanlarımız daha önce yurtdışında eğitim almış, bilgili ve tecrübeli kişilerden seçilmiştir. Böylelikle sizlerin yaşayabileceği problemleri de önceden kestirme şansına sahip olabilmekteyiz.

Yurtdışında yabancı dil eğitimi hedefleyen bir kişinin bugüne kadar tespit ettiğimiz amaçları yabancı dilini geliştirmek, farklı ülkeleri ve şehirleri ziyaret etmek, yeni insanlarla tanışmak, çeşitli alanlarda beceriler kazanmak ve bütün bunları en az maliyet ile gerçekleştirmek olarak özetlenebilir. Bütün bunları bizimle en etkin ve hesaplı bir şekilde yapabilirsiniz. Sayısız mutlu dönen müşterilerimiz bunun en büyük yaşayan kanıtlarıdır.

Hayalleriniz hayallerimizdir... Bunları gerçekleştirmek için atacağınız her adımda ve her seferinde yanınızda olmayı burada yazılı olarak taahhüt etmekten çekinmiyor, şeffaflık prensibimiz dahilinde, aksine bunu açık yüreklilikle dile getiriyoruz.

SİTRİN Yurtdışı Eğitim olarak amacımız hep, sizi ve tanıdıklarınızı bir hayat boyu kazanmak olmuştur. Bunun için gereken her zaman yapılır. Sizin mutluluğunuz, bizim gururumuzdur.

SİTRİN Yurtdışı Eğitim

  Etiketler :  DİL OKULLARI | PROMOSYONLU OKULLAR | YAZ OKULLARI | ÜNİVERSİTE PROGRAMLARI | WORK AND STUDY | ÖZEL KURSLAR | INTERNSHIP | GREEN CARD | MESLEKİ EĞİTİM KURSLARI | H2B | WORK AND TRAVEL | Vize Danışmanlığı |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» Bt Eğitim Merkezi
Bilgisayar İşletmenliği Kursu
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri