Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

sevimli tasarımlar

 Dünyanın her yerine online olarak nikah şekeri, bebek şekeri, sünnet şekeri siparişi gönderilir.
  Firma Adı :  sevimli tasarımlar
  Sektör :   » Hediyelik Eşya
  Kuruluş Yılı :  2012
Adres :  akkuyu m 1006 s. ramazan kamaç apt dükkan 1
  Semt :  konyaaltı
  İlçe :  Antalya merkez
  İl / Şehir :  Antalya
Telefon :  541-9579894
Faks :  
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Günümüzde en güncel şeker dizaynları her isteğe hitap edecek şekilde hizmet sunan, nikâh şekeri, bebek şekeri, sünnet şekeri ve nişan kına malzemeleri sektöründe lider konumunda bayrağı taşıyacak ve geleceğin rakipsiz, gelişmiş en son trendleri takip eden, yenilikçi ve kusursuz şirketimiz öncelikli olarak; müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün, hızlı servis, kapıda ödeme sistemi ve kredi kartına taksit imkânı ile tüm istek ve beklentilerinize cevap vererek karşınızda.
Sevimli Tasarımlar konsept kapsamında nikah şekerleri kişiye özel tasarımlar, müşteri beklentilerine ve isteklerine yönelik alternatif fikirlere açık olmakla beraber, üretici ve yaratıcı fikir uzmanlarıyla birlikte çalışmakta ve hesaplı alışveriş imkanlarıyla kaliteden taviz vermeden istenilen bütçeye uygun en şık tasarımlarını sunmaktadır.
Bebek şekerleri kapsamında özellikle anne ve bebek ilişkisinin hassasiyetini bilerek, hatıranın önemini benimseyerek kişiye ve bebek ismine özel tasarımları bebek sepeti olarak sunmaktadır.
Sünnet şekeri kapsamında sünnet kına tepsileri, sünnet kapı süsleri ve anı defterleri ile sünnet paketi olarak sunulmaktadır.
Nişan şekeri, nikâh şekeri ve kına malzemeleri kapsamında, kişiye özel magnet dizaynları, davetiye ve süslemeleri, kına tepsisi, kına malzemeleri, nişan tepsileri, gelin ve damat figürlü kurabiyeler ile sizleri www.sevimlitasarimlar.com adresine davet etmekteyiz.

  Etiketler :  nikah şekeri | bebek şekeri | sünnet şekeri | melüt şekeri | yaşgünü şekeri | kına malzemeleri | nişan tepsisi | sepetler |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» resim yaka
gömlek yakası diken bir firmayız
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri