Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

ALPEREN MÜHENDİSLİK ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

 Firmamız ısıtma ve soğutma sistemleriyele ilgili sizlere satış,hizmet ve servisleri vermektedir.
  Firma Adı :  ALPEREN MÜHENDİSLİK ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
  Sektör :   » Mühendislik Hizmetleri
  Kuruluş Yılı :  2000
Adres :  MAHMUTBEY CAD. NO:114 ŞİRİNEVLER - İSTANBUL
  Semt :  ŞİRİNEVLER
  İlçe :  Bahçelievler
  İl / Şehir :  İstanbul
Telefon :  212-5033536
Faks :  212-5031877
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

2000 yılının Ocak ayında ticari faaliyetine başlayan firmamız; standart ve hijyenik klima santralleri, su soğutma grupları, temiz oda havalandırma ekipmanları, rooftop klima sistemleri, hava temizleme cihazları, yer konvektörleri ve özel sipariş imalatlarının yanında ısıtma, soğutma, havalandırma, iklimlendirme ve güneş enerjisi sistemlerinde Airfel, Afs, Akcor, Alp, Blackheat, Daikin, Ecoquest, Electra, Airwell, Ferroli, Fujitsu, Fujitherma, Goldsun, Midea, Mitsubishi, Nikken, Nozzflow, Piralu, Prihoda, Reco, Robur, Splendid, Sunmax, Vantila, 2VV markalarının yetkili bayiliğini ve servis hizmetlerini sürdürmektedir.
“Havanızın konforu için…” sloganıyla hizmet anlayışını bütünleştiren firmamız, sahasında tecrübeli kadrosu ile birlikte sizlere split klima, inverter klima, multi klima, mobil klima, dış ünitesiz klima, hijyenik klima, hassas kontrollü klima, paket tipi klima sistemleri, merkezi klima sistemleri, chiller sistemler, vrf sistemler, güneş enerjili sistemler, havalandırma ekipmanları, tekstil kanalı, poliüretan kanal, hava temizleme cihazları, hepa filtre, rulo filtre, torba filtre, karbon filtre, fan coil, konvektör, ısı geri kazanım cihazı, kombi, nem alıcı, hava perdesi, infrared & radyant ısıtıcı ürünlerinde satış, servis, proje ve taahhüt hizmetleri vermektedir.
Konusunda özenle hazırlanmış ve her an güncellenen internet sitelerimizle sizlere daha yakın olmayı ve daha iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz.
İnternet ortamında gerçekleştirdiğimiz bilgi paylaşımı aracılığıyla ürünlerimiz, markalarımız ve modelleri hakkında bilgi sahibi olabilir, ürün keşfi yapabilir, teklif alabilir, sipariş verebilir, satın alabilir ya da servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.
Çalışmalarımızda estetik görünüm, hızlı servis hizmeti ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edindiğimiz için referansı esas alarak hizmet vermekteyiz.
Kaliteli markaları profesyonel servis anlayışıyla buluşturan firmamızın sizlere sunduğu tüm ürünler piyasanın en kaliteli, en performanslı, en az enerji harcayan, en ekonomik cihazlarıdır.
Sektöründe ilk olmanın mücadelesi içerisinde olan firmamız, kullandığı en gelişmiş bilgisayar programları ve tecrübeli kadrosu ile söz verdiği şekilde ve saatte sizlere hizmet vermektedir.
Hızla gelişen ısıtma, soğutma, havalandırma, iklimlendirme ve güneş enerjisi sektörlerindeki son yenilikleri yakından takip ederek sizlere ulaştıran müşteri temsilcilerimiz ve size sunduğumuz ürünlerden en iyi verimi en az maliyetle alabilmenizi amaç edinen teknik servislerimiz ile çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz.
Amacımız, memnuniyetinizin dostlarınızla paylaşacak değerde olmasıdır.

  Etiketler :  split klima | inverter klima | multi klima | mobil klima | dış ünitesiz klima | hijyenik klima | hassas kontrollü klima | paket tipi klima sistemleri | merkezi klima sistemleri | chiller sistemler | vrf sisteml |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» Palyaço Servisi
İstanbul Palyaço Servisi Kiralama firması olarak sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri