Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

Harekat Safety

 iş ve can güvenliğine ne gerekiyorsa
  Firma Adı :  Harekat Safety
  Sektör :   » Güvenlik Şirketleri
  Kuruluş Yılı :  2011
Adres :  Merkez mahallesi bankalar caddesi no:9
  Semt :  merkez
  İlçe :  Borçka
  İl / Şehir :  Artvin
Telefon :  466-4154096
Faks :  466-4154096
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

18 Ocak 2011 tarihinde aldığımız faaliyet izni ile İş Elbiseleri ve İş Güvenliği Ekipmanlarıyla ilgili sektörüne resmi olarak giriş yaptık. Bu gelişme hazırlık sürecimizin ardından tüm Harakât Safety ailesine gurur ve mutluluk verdi.Bu gurur ve mutlulukla hedeflerimize odaklanarak, Harakât Safety ’ikısa sürede rakiplerinden ayrışan ve sağlam adımlarla ilerleyen bir şirket olarak görmek için büyük bir gayretle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sıfırdan bir İş Elbiseleri ve İş Güvenliği Ekipmanları şirketi kuruyor olmanın getirdiği zorlukların yanında, sağlam temellere dayanan, sürdürülebilir sağlıklı büyümeye uygun bir sektör olmak yolunda çalışıyor ve kısa sürede İş E lbiseleri ve İş Güvenliği Ekipmanları sektöründe hizmet farkımızı hissettireceğimize inanıyoruz.
İş güvenliği sektörü tüm segmentlerinde hızlı ve verimli bir şekilde hizmet vermeye odaklandığımız yapıda her müşterinin ve Çlışanın kendini özel hissedeceği bir anlayışla hizmet süreçlerimizi yapılandırdık. Gerek insan kaynaklarına gerekse teknolojiye verdiğimiz önem ürün gamı ile de birleşince müşterilerimizle uzun vadeli, güvene dayalı ilişkiler kurabileceğimiz platformlar başaracağımıza inanıyorum.
Bu sektörde başarılı olmasında sermaye yapısı, sermayedarının gücü, ekip ve insan kalitesi gibi unsurlar başrol oynuyor. Harakât Safety olarak en büyük avantajımız, sermayedarımızın gücü ve desteğinin yanında, genç, dinamik, hırslı, başarı odaklı bir ekibe sahip olmamız.
Bu vesileyle İş Elbiseleri ve İş Güvenliği sektöründe yalnızca bir iş olarak görmeyip tutkuyla yapan dinamik ekibimize, her zaman desteğiyle yanımızda olan sermayedarımıza ve en önemlisi bize güvenen ve gücümüze güç katan tüm değerli müşterilerimize ve iş ortaklarımıza teşekkürlerimi sunarım.
Saygılarımızla..

  Etiketler :  iş elbiseler | iş eldivenler | iş ayakkabılar | solunum koruyucu ve sistemler | kafa koruyucular | trafik malzemeler | yangın söndürücüler | yükseklik koruyucular | kimyasal emiciler | iş güvenliği danışmanlık hizmetl |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» ankara jeoteknik mühendislik müşavirlik inşaat ve san.tic.ltd.şti
ankara jeoteknik.zemin etütleri,sondaj,karot,jeofizik çalışmalar,jeoteknik çalışmalar
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri