Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

1A Plus Türkiye

 Gayrimenkulün Yatırımcılar Kulübü
  Firma Adı :  1A Plus Türkiye
  Sektör :   » Emlak
  Kuruluş Yılı :  2015
Adres :  Deniz Mahallesi Konyaaltı Caddesi 131. Sokak Mehtap Apartmanı No:2/10
  Semt :  Muratpaşa
  İlçe :  Antalya merkez
  İl / Şehir :  Antalya
Telefon :  242-2480660
Faks :  242-2480660
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

1A PLUS KİMDİR?
New York City Manhattan’da Türk girişimciler tarafından kurulmuş olan uluslararası bir gayrimenkul markasıdır. 1A Plus, gayrimenkulde ulusal ve uluslararası yatırım fırsatları sunduğu için Türkiye Genel Merkezini turizm, gayrimenkul ve inşaat üzerine ülkenin başta gelen şehirlerinden biri olan Antalya’da açmıştır. 1A Plus Türkiye, ülke çapında her bölgede sadece bir 1A Plus işletmesini franchise vererek seçkin bir ağ oluşturmayı hedefler.

TUTKUMUZ
Bizi asıl heyecanlandıran konu; gayrimenkule sahip olan ya da sahip olmak isteyen milyonlarca insanın problemlerinin çözümüne odaklı çalışan büyük bir uluslararası yatırımcılar kulübü oluşturmaktır.
Tutkumuzu gerçekleştirmek için benzersiz kullanıcı deneyimine sahip teknolojik network ağımıza, yatırımcı iş adamı/iş kadını profili ile güçlü 1A Plus işletme sahibi iş ortaklarımıza, mesleki eğitimleri ile donanımlı, hedefli çalışan gayrimenkul yatırım uzmanlarımıza, gayrimenkul alışverişlerini keyifli ve güvenilir kılan iş modelimize yürekten inanırız. 1A Plus Türkiye bünyesinde bulunan bir uluslararası reklam ajansı, bir yazılım şirketi ve bir PR şirketi tutkumuzu gerçekleştirmek için azimle çalışır.

AYRICALIKLARIMIZ

1A Plus Democracy / Demokratik İşletmecilik Modeli
 1A Plus franchise işletmelerinin bölgelerine özel, adil olarak belirlenmiş isim hakkı giriş bedeli ve aylık royalty ödemelerini, 1A Plus franchise işletmelerinin büyük bölgelerde faaliyet göstermesini, 1A Plus franchise işletme sahipleri, çalışanları ve müşterileriyle memnuniyet seviyesi yüksek bir hizmet anlayışını kapsar.

1A Plus Invest / Yatırım Ortaklığı
 1A Plus Amerika ve Türkiye Genel Merkezinin finans gücü ile 1A Plus işletmeleri arasında kurulan yapılanma sayesinde, gayrimenkul alıp satmak, gayrimenkul projeleri oluşturmak mümkündür.
 1A Plus franchise işletmeleri, 1A Invest™ için düşündükleri portföyleri 1A Plus Genel Merkez ile paylaşır, uygun görülenler için yatırım planlaması yapılmak üzere çalışmalar başlatılır.

1A Plus Club / Yatırımcılar Kulübü
 1A Club™, franchise işletmelerinden alışveriş yapan yatırımcıların dahil edildiği özel bir kulüptür. 1A Club™ Yatırımcılar kulübü, üyelerini tanır. Zevklerini, yatırım alanlarını bilir ve istediği gayrimenkule kolayca ulaşmalarını sağlar.
 Ülke içi ve dışından bir çok yatırım fırsatı ilk önce 1A Club™ Yatırımcılar kulübü üyelerine sunulur. Üstelik bu çok özel portföyler hiç bir yerde satışa sunulmamış portföylerdir.

1A Camp / Eğitim Uygulama Merkezi
 1A Plus markasına katılacak olan franchise işletme sahibi ve gayrimenkul yatırım uzmanlarının teorik eğitimlerinin yanısıra pratik yapmalarına da imkan verir.
 1A Camp™, 1A Plus franchise işletmelerinde çalışmak isteyen gayrimenkul yatırım uzmanı adaylarına staj maaşı ödenerek bir ay süreyle çalışmalarına imkan sağlar.
 Ayrıca 1A Plus işletmelerinde il farkı gözetmeksizin sürekli koçluk hizmeti programları ile verimlilik ve performans artışı sağlanır.

1A Plus Show / Motivasyon Programları
 1A Plus, üyelerinin başarılarını motive etmek amacıyla; yılda dört kez franchise işletme sahipleri ile performans değerlendirme toplantıları yapar.
 Yıl sonlarında ise 1A Plus Genel Merkezi tarafından franchise işletme sahibi ve gayrimenkul yatırım uzmanlarının katıldığı yıl sonu değerlendirme ve 1A Show™ ödül programı düzenler.1A Extra / Kazanç Modeli
 Franchise işletme sahipleri gibi 1A Plus Gayrimenkul yatırım uzmanları da hedeflerle çalışır.
 Hedeflerini gerçekleştiren uzmanlar ürettikleri hizmet bedeli üzerinden her üç ayda bir Extra %5 kazanç elde eder.
 1A Extra™ Kazanç modeli ile 1A Plus Gayrimenkul yatırım uzmanları hiç bir aylık ödeme yapmak zorunda kalmaksızın %80’e varan prim geliri elde eder.

1A Plus OS / İşletim Sistemi
 Amerika silikon vadisi yazılımcılarının geliştirdiği, 1A OS™ İşletim sistemi ile 1A Plus üyeleri hızlı ve kolay bir şekilde global gayrimenkul ağına entegre olurlar.
 1A OS™ İşletim sistemi arayüzü; yeni, kullanımı kolay şık tasarımı ve Türkçe dahil çoklu dil desteği ile eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunar.
 1A OS™ İşletim sistemi yeni özelliklerle zenginleştirilmiş emlak ekleme modülü, mobil cihazlarınız ile de tamamen yeni bir entegrasyon sağlar.
 Emlak adresini GPS sisteminden alan modül kullanıcıya hız kazandırır ve hata yapmasını engeller.
 1A OS™ İşletim sistemi, Bulut sunucu (Cloud Server) merkezli portföy ilan yönetimi, ödül yönetimi, müşteri yönetimi, dijital pazarlama yönetimi, sözleşme yönetimi, ajanda/iş takibi gibi daha pek çok yenilik ve çözümler sunarak kendini güncelleyen benzersiz bir platformdur.

1A Plus Tube / Sunum Paketi
 Küçük bir paket içinde gelen Prezentasyon sistemi 1A Tube™, tonlarca muhteşem gayrimenkul içeriğini HD kalitesinde sunmanızı sağlar.
 Yüksek çözünürlüklü TV’nizde, üstelik kablosuz olarak, hedef kitlenin talepleri doğrultusunda özenle seçilen portföylerin fotoğrafları ve videoları gösterilir.

  Etiketler :  Emlak | Gayrimenkul | Franchise | Franchising | Bayi | Bayilik | Distrübitör | Bayi ağı | Acenta | Şube | Plus | A plus | Manhattan | Antalya | Ofis | Network | İşletme | İşletmeci | Girişimci | Portföy | Referans | Yatır |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» ada marin
Oda kahvaltı konseptimiz ile sizleri huzura bekliyoruz
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri