Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

Engin OSGB

 İş sağlığı ve Güvenliği
  Firma Adı :  Engin OSGB
  Sektör :   » Hizmet Sektörü
  Kuruluş Yılı :  2013
Adres :  Altayçeşme Mh. Bolayır Sk. No:12/c
  Semt :  Maltepe
  İlçe :  Maltepe
  İl / Şehir :  İstanbul
Telefon :  216-3897283
Faks :  
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Engin iş Güvenliği Müh. ve İnşaat Taah. San. Tic. Ltd. Şti. 2012 yılında Genel olarak mühendislik ve laboratuvar hizmetleri alanlarında faaliyetlerini sürdürmüştür.

2012 yılında mühendislik ve danışmanlık İşletmeciliğine başlamış ve halen bu alanda hizmetlerini Kartal ilçesinde devam ettirmektedir.

2013 yılı itibariyle İş Sağlığı ve İş Güvenliği alanında hizmet vermek üzere karar alınmış ve bu hususla ilgili olarak Maltepe ilçesinde ENGİN Ortak Sağlık Güvenlik Birimi kurulmuş bulunmaktadır.

2014 yılı itibariyle iş İş Sağlığı ve İş Güvenliği malzeme ve ekipmanları alanında hizmet vermek üzere karar alınmış ve bu hususla ilgili olarak Kartal ilçesinde ENGİN İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları satış mağazası kurulmuş bulunmaktadır.

Şirketimiz bünyesinde, tecrübeli iş yeri hekimlerimiz ve iş güvenliği uzmanlarımızla beraber, A,B ve C sınıfındaki uzmanlarımız tehlike sınıfına göre firmalara danışmanlık ve bilfiil İş Güvenliği Hizmetlerini vermektedir.

Sağlık taraması hizmetlerinde, mobil sağlık taraması araçlarımızla firmalara ve bünyesinde sağlık raporuna dayalı tetkiklere yeterli altyapısı bulunmayan OSGB firmalarına hizmet vermektedir.

Mühendislik ve Tıp kökenli bir kuruluş olması işe giriş ve periyodik sağlık rapor ve tetkiklerinde, ölçüm, mühendislik ve periyodik kontrollerde sektörde üst sıralarda yer edinmeyi amaçlamaktayız.

Ayrıca işyeri hekimi, işyeri hemşiresi, iş güvenliği uzmanlığı hizmetlerinde de siz değerli firmaların birinci tercihi olmayı ilke edimiştir.

Gündemimizin en önemli sorunlarından işçi sağlığı, meslek hastalıkları ve çok tehlikeli sınıfta olan firmaların iş güvenliği ile alakalı olarak firmamızın prensibi olarak çalışanlarla ilgili sıfır hata ilkesiyle çalışmayı amaçlamış bulunmaktayız.

İş yaşamımızda hepimizin en temel önceliğinin işçi sağlığı ve güvenliği olması ve sıfır hata ile hepimizin bu uğurda yol alması dileklerimizle..

  Etiketler :  iş sağlığı ve güvenliği uzmanı iş güvenliği uzmanı iş güvenliği uzmanı nasıl olunur iş güvenliği uzmanı iş ilanları iş güvenliği uzmanı kursu iş güvenliği uzmanı maaş c sınıfı iş güvenliği uzman |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» GÜNEY ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ LTD.ŞTİ.
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri