Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

VRF Servis

 VRF Klima sistemlerinde uzman kadromuz ile sizlerin hizmetindeyiz.
  Firma Adı :  VRF Servis
  Sektör :   » İklimlendirme, Isıtma ve Soğutma
  Kuruluş Yılı :  2016
Adres :  Altınşehir Mah. Kelebek Sok. No:27
  Semt :  Altınşehir
  İlçe :  Ümraniye
  İl / Şehir :  İstanbul
Telefon :  216-3367271
Faks :  216-3367271
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Zenta Mühendislik olarak biz müşterilerimizin iklimlendirme ve tesisat ihtiyaçlarına çözüm bulmalarına yardımcı olurken yapı ya en uygun sistemleri uygulamayı hedefleriz. Üretici ve ithalatçı firmaların satış sonrası departmanlarında uzmanlaşmış kadrosu ile kaliteden ödün vermeden VRF Klima sistemleri, Havalandırma, Yangın Tesisatı, Sıhhi Tesisat, Otomasyon sistemleri konusunda Mekanik tesisat mühendisliğinin tüm çözümlerini kullanarak yönetmeliklere uygun, uluslararası standartlar ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, yüksek kalite ve verimlilikte hizmet vermektedir.

Fabrika, bina toplu konut, hastane, Otel, okul, iş merkezi, alışveriş merkezi gibi birçok yapı için anahtar teslim projelendirme ve uygulamaları yerinde keşif ile veya mimari proje üzerinde çalışarak yatırım ve işletme maliyetlerine göre en uygun sistemlerin seçimi yapılarak proje üzerine çizimi ve uygulamaları yapılmaktadır.

Satış ve uygulamalarını yaptığımız sistemlerin sonrasında da konusunda uzman ekibimizle takibini yaparak sistemlerin sürekliliğini garanti altına alarak müşterilerimize hizmetimizi sürdürmekteyiz.

  Etiketler :  vrf sistemleri | vrf klima sistemleri | iklimlendirme | ısıtma ve soğutma | teknik servis | teknik destek | bakım ve onarım | kurulum ve tamirat |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» Kalkancı Pres Döküm Tic.Ltd.Şti.
Alüminyum enjeksiyon kalıp imalatı, basınçlı döküm ve işleme konusunda uzman
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri