Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

Elitniydom Gayrimenkul Danışmanlığı

 7 Yıllık tecrübe ve 4 ofisimizle sizlere hizmet veriyoruz
  Firma Adı :  Elitniydom Gayrimenkul Danışmanlığı
  Sektör :   » Emlak
  Kuruluş Yılı :  2011
Adres :  Liman Mah.Boğaçay Cad. Zirve Plaza No: 30 Kat 1/1-2 Konyaaltı Antalya
  Semt :  Konyaaltı
  İlçe :  Antalya merkez
  İl / Şehir :  Antalya
Telefon :  505-6114503
Faks :  
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

ElitniyDom Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlık 2011 yılında Antalya Konyaaltı bölgesinde kurulmuştur. Kısa zaman içerisinde portföyünü genişleterek hizmet verdiği tüm alanlarda başarılara imza atmıştır.
Bugüne kadar birçok projede yüzlerce gayrimenkulü müşterileriyle buluşturan ElitniyDom, 15 Nisan 2018 tarihinden itibaren ise tüm birimlerin merkez ofisi olarak Konyaaltı Liman Mahallesi bölgesinde hizmetlerine devam etmektedir. Toplam dört gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı ofisi ve turizm acentası dahil, bugün faaliyet gösterdiği sektörlerde ElitniyDom’un tüm gayreti; Antalya’nın çeşitli bölgelerindeki gayrimenkul sahipleriyle müşteri portföyünü buluşturarak her iki tarafın da profesyonel hizmet almasını sağlamak ve satış sonrası hizmetlerle müşteri memnuniyeti kazanmak; devam eden projelerin satış koordinasyonuyla projelerin kısa sürede doğru alıcılarla buluşmasını sağlamak; turizm sektöründe de müşterilerimizin beklentilerini en avantajlı fiyatlarla karşılamaktır.

  Etiketler :  emlak | gayrimenkul | Antalya hurmada satılık daire | Antalya konyaaltında satılık sıfır daire | Antalya konyaaltı sıfır satılık daireler | Konyaaltı Limanda Satılık Daire | Konyaaltında Satılık Sıfır Da |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» Mobilya Dekorasyon
Mobilya tasarımları
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri