Sektörel Firma Rehberi
Sektörel Firma Rehberi, Türkiyenin Sektörel Firma Arama Rehberi

Ara:

Sektörel Firma Rehberi, Tıklayın Ücretsiz Resimli Ürünlerinizi Ekleyin

İSTANBUL EMLAK BÜROSU

 İSTANBUL EMLAK BÜROSU Yaşam biçimi sunuyoruz...
  Firma Adı :  İSTANBUL EMLAK BÜROSU
  Sektör :   » Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları
  Kuruluş Yılı :  1999
Adres :  İshaklı Mah.Bozhane Yolu No:2
  Semt :  İshaklı Mah.
  İlçe :  Beykoz
  İl / Şehir :  İstanbul
Telefon :  544-6645353
Faks :  
Web Sitesi :   Firma Sitesine Git
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

İSTANBUL EMLAK BÜROSU
Yaşam biçimi sunuyoruz...
Beykoz, Turkiye’nin en dinamik emlak piyasalarından birisidir. Beykoz’da ev, arsa veya villa araştırması yapiyorsanız en iyisi Beykoz emlak sektöründe uzmanlaşmış bir isimle çalışmaktır. Bütün Beykoz civarı Polenez mah, Cumhuriyet mah, İshaklı, Hüseyinli, Sırapınar, Koçullu, Öğümce, Göllü, Bozhane, Riva, Mahmut Şefket Paşa, Alibahadır, Ömerli, Reşadiye, Alemdağ, Ağva, Şile ve mahalleleri dahil olmak üzere villa, daire ve arazi konusunda ihtisas sahibi bir firmayız.
Eğer villa ve daireden ziyade yatırım amaçlı emlak alışverişi düşünüyorsanız, bunu en etkili şekilde firmamız aracılığı ile yapabilirsiniz.
Amacımız Beykoz ve İstanbul emlak piyasası hakkında sizleri bilgi sahibi yapmaktır. Hayalini kurduğunuz ev veya villa konusunda yardıma ihtiyacınız mı var?
Bize ne aradığınızı söyleyin, biz bütün kaynaklarımızı kullanarak, ilgilenebileceğiniz daire veya villanın fotoğrafları ile birlikte, çevresi ile ilgili detaylı bilgileri de toparlayıp size uygun bir rapor halinde sunalım.
Arsanızı veya villanızı satmayı mı düşünüyorsunuz? Sizin beklentilerinizi öğrendikten sonra satışa kadar her aşamada size rehberlik hizmeti sunalım.
Siz bizim için değerlisiniz, sizinle iş yapmaktan memnuniyet duyarız. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Herhangi bir sorunuz veya projelerimizle ilgili bir bilgi almak isterseniz lütfen bizimle ( 0544 664 53 53 ) telefonla irtibata geçebilirsiniz.
İstanbul Emlak Bürosu, yaşam biçimi sunuyoruz...
VİZYON
Vizyonumuz;
Temel değerlerimiz doğrultusunda kurumsal emlak sektöründe güvenilir ve lider bir marka olmak
Bunu başarmak adına hizmetlerimizi sadece gayrimenkul alım, satım ve kiralama ile sınırlandırmayıp kendimizi daima geliştirmek ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.
MİSYON
Misyonumuz;
Müşterilerimizi, en güvenilir, en gelişmiş ve en yüksek performanslı hizmeti vererek, kaliteli yaşamı hissedebilecekleri gayrimenkul sahibi yapmak. Temel Değerler; Her zaman güvenilir olmak, iş ahlakı ve dürüstlük ilkelerine uygun hizmet vermektir.

HİZMETLERİMİZ
Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Hizmeti,
Yatırım Danışmanlığı Hizmeti,
Tadilat ve Dekorasyon Hizmeti,
Cep:(0544) 664 53 53

  Etiketler :  Yaşam biçimi sunuyoruz... |
İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz bazı firmalar
 

Hide  Şu Andaki Tavsiye Firma
» Bay Danisman
Kongre ve Organizasyon
Hide    Rastgele Firmalar
Hide       Firma Sektörleri